Wpływ kreskówek

Opublikowano: 25.03.2013 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Wpływ kreskówek

Liczba wyświetleń: 667


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. żona rybaka 25.03.2013 11:42

    materiał mówi dość prawdziwie to co od dawna sama myślę o amerykańskich kreskówkach. ale dlaczego spada liczba urodzeń? wybór czy uczyc sie czy rodzić, wyjechać z kraju czy zostać, stan polityki prorodzinnej w kraju (kiedy ona w rosji istniała ???!! 🙂 ), i pare innych okoliczności też ma na to wpływ. de facto rola kobiety to zachowac szacunek dla siebie. mieć charakter.rola mezczyzny to szanowac kobiete. oprocz łóżka chadzać jeszcze do pracy. i też mieć charakter.ale to sie wynosi z domu. na przekór wszystkim mediom. tak jak ideały.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.