„Wolni Polacy” pod Trybunałem

Opublikowano: 12.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 436

Prawo i Sprawiedliwość zorganizowało kolejny duży protest, tym razem pod siedzibą Trybunału Konstytucyjnego. Jak zapowiadali organizatorzy, był to protest w obronie demokracji, konstytucji, praworządności oraz instytucji państwowych (w tym szczególnie TK). O ile sporo już można zarzucić nowej władzy w jej metodach zmiany naszego kraju, to wiarygodności protestowi nie dodaje fakt, że twarzami protestów w obronie praworządności, byli skazani za przestępcze działania Kamiński i Wąsik, przez zebranych pod Trybunałem ludzi witanych długimi owacjami. Przedstawiam moja krótką relację z tego wydarzenia i rozmowy z jego uczestnikami.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.