Wolna Kultura – Nowy rok szkolny

Opublikowano: 31.10.2015 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1217

W programie o problemach z “Elementarzem” (czyli o samym elementarzu i jego niby-otwartości, o tym co się dzieje w tej chwili w szkołach (jest silny opór nauczycieli) i potem o programie “E-podręczniki”, czy ma szansę stać się przełomem za rok, czy też nadzieje się na podobne rafy), fryzjerze, który ogolił ZAiKS i konkursie “Wiki Lubi Epodręczniki”. W audycji udział wzięli: Borys Kozielski (Fundacja “Otwórz się”), Tomasz Ganicz (przewodniczący KOED i prezes Stowarzyszenia Wikimedia Polska), Michał “Rysiek” Woźniak (prezes Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania).

W sygnale audycji wykorzystano utwór pod tytułem “Positiveness Logo autorstwa Plastic3” udostępniony na licencji CC-BY-SA-NC.

Źródło: KOED.podkasty.info
Premiera w RWM: 18.10.2015


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.