Wojna Szatanów Zjednoczonych także z Węgrami?

Opublikowano: 31.12.2014 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 420

„Węgierski premier Viktor Orban dystansuje się od polityki UE i oskarża rząd USA o próbę wywołania nowej zimnej wojny przeciwko Rosji. Węgry nie będą w tym uczestniczyć.”

Zachodni Blok zaczyna zbierać siły do walki w odpowiedzi na kurs Baracka Obamy i Kongresu USA do wojny przeciwko Rosji. Nazwano to już „nową zimną wojną”, lecz tak naprawdę to nie jest wojna „na niby”.

Amerykański plan rozmieszczenia pocisków nuklearnych skierowanych przeciwko Rosji dokonał w mijającym roku oszałamiających postępów. Dotychczas neutralna Ukraina oficjalnie stała się państwem antyrosyjskim. Z powodu zamachu inicjowanego przez administrację Obamy, Ukraina przeżywa wojnę domową między narzuconym jej reżimem CIA i najemników zainstalowanych w Kijowie wskutek przewrotu z dnia 22 lutego 2014 r. a narodem zamieszkującym dalekie wschodnie obszary Ukrainy, gdzie obalony przez USA poprzedni prezydent Ukrainy otrzymał w wyborach około 90% wszystkich głosów.

Ale w Unii Europejskiej, zwłaszcza wśród państw członków byłego bloku radzieckiego, jest to na razie tylko zimna wojna, którą należy podgrzać do super gorącej temperatury konfliktu nuklearnego między Rosją a NATO, w co ogromnie inwestują obecnie Szatany Zjednoczone.

Jednak zdaniem “German Economic News” z 25 grudnia, „Węgry nie wezmą udziału w zimnej wojnie przeciwko Rosji”. Źródło donosi, że „węgierski premier Viktor Orban dystansuje się od polityki UE i oskarża rząd USA o próbę wszczęcia nowej zimnej wojny przeciw Rosji. Węgry nie będą w tym uczestniczyć”. Wcześniej GEN poinformowało, że „Celem Ameryki po Rosji, stają się Węgry, a wobec węgierskich urzędników państwowych i biznesmenów stosuje się zakazy wjazdu do USA. Amerykanie rzucają również oskarżenia o korupcję przeciwko Węgrom”.

A zatem jeden z faktycznie najbardziej skorumpowanych rządów, rząd Szatanów Zjednoczonych, używa zarzutów korupcyjnych wobec innych narodów w celu znalezienia pretekstu wymuszenia na nich posłuszeństwa amerykańskiej arystokracji.

W 2013 roku sondaż Gallupa pytał Amerykanów: „Czy korupcja jest zjawiskiem powszechnym w rządzie USA?”. 73% ankietowanych odpowiedziało: „tak.” Ale to skorumpowana do szpiku kości administracja Obamy rości sobie prawo do roli międzynarodowego arbitra w ocenie korupcji innych krajów. Kogo jeszcze udaje im się na to nabierać? Chyba tych, którzy nie umieją czytać.

We wtorek, 23 grudnia, Reuters obiegły nagłówki: „Węgierski premier Orban mówi: USA wykorzystuje zarzuty korupcyjne, aby zdobyć wpływy”. Dalej donosi: „Stany Zjednoczone korzystają z pretekstu zarzutów korupcyjnych wobec niektórych węgierskich urzędników publicznych jako przykrywkę, aby zwiększyć swoje wpływy w Europie Środkowej podczas konfliktu Rosja-Ukraina”, powiedział we wtorek Viktor Orban. „Komentarze Orbána pojawiają się na tle pogorszenia relacji między Węgrami, sojusznikiem w NATO, a USA, co postrzegane jest jako wzrost dyktatorskich rządów Orbana oraz ocieplenie stosunków Budapesztu z Rosją”.

Wszechobecna inwigilacja NSA, militaryzacja policji, inwazje na Irak, Syrię, Libię i wiele innych krajów, które nie zagrażały USA, nie określono (przez agencję Reuters) jako akty „dyktatorskie”, ale w jakiś nieuchwytny sposób to Węgry są teraz „dyktatorskie”. Nagle (choć nie określono kiedy Węgry przestały spełniać żądania amerykańskiej arystokracji), Węgry stały się „dyktatorskie” i są zbyt „skorumpowane”, aby robić z nimi interesy.

Autorstwo: Pluszowy Miś
Na podstawie: deutsche-wirtschafts-nachrichten.de, rinf.com, huffingtonpost.com,
wakeupfromyourslumber.com
Źródło: Wolna Polska


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. adambiernacki 31.12.2014 11:18

  Która tradycyjnie jest fikcją.

 2. W.W. 31.12.2014 11:24

  Węgry maja szczęście.
  Maja prezydenta z jajami który nie boi się mówić prawdy a wojnie USA z Rosją.

  http://images68.fotosik.pl/470/632b87ce2d181347.png

 3. kuba77 31.12.2014 12:01

  I nie długo ten z jajami opodatkuje wszystko co się da.

 4. rumcajs 31.12.2014 13:09

  kuba77…. Może i tak, ale nasladuje tylko mistrza bez….., który spieprzył nasz karaj i spieprzył na ciepła posadk e do ue… Zanim cos napiszesz, zacznij myslec, i zakładac, że nasze masMENDia, pisza wszystko, aby zohydzic Orbana.
  Zaraz Grecja bedzie na celowniku faszystów z usa, bo ma szanse wygrac ugrupowanie, które na poczatek wypowie umowy MFW….
  Tak bedzie z kazdym krajem, którego władze nie podporządkuja sie usa-terrorowi.

 5. edek 01.01.2015 16:40

  Orban stara się odbudować Węgry po okresie “reform” liberalnych troglodytów. My po równi pochyłej staczamy się na dno. Niestety propaganda tak ludzi urabia, że 90% Polaków nadal wierzy w zieloną wyspę i cud balcerowicza…

 6. edek 01.01.2015 21:25

  Światem nie rządzą socjaliści, tylko cwani finansiści ogłupiający świat ideologią liberalną. Która świetnie sprawdza się w roli eliminacji państw, więzi społecznych, a nawet rodzinnych. A mali klakierzy tego nie widzą, bo ideologia nie pozwala im myśleć samodzielnie. Socjalizm sam w sobie nie jest zły. Jeśli ktoś go kojarzy z PRL to naprawdę nie ma o czym mówić…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.