Wojna bogów w Układzie Słonecznym

Opublikowano: 13.07.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1683

W starożytnych opisach raz po raz znajdujemy suwerennych bogów, którzy polegają na swojej „ broni piorunowej ”, której używają w obronie kosmicznego porządku. Czy eony lat temu w naszym układzie słonecznym doszło do kosmicznego dramatu? Starożytne dzieła, między innymi babiloński epos, napisany w języku akadyjskim, Enuma elisz, właśnie o tym wspomina. Śledztwo naukowe, oraz szereg laboratoryjnych doświadczeń stawia pod znakiem zapytania teorię grawitacji Newtona. Czy opisane wojny na nieboskłonie mogą odnosić się do zdarzeń kosmicznych? Dzisiaj już wiemy, że Ziemia oraz inne planety, mogą tworzyć w kosmosie łuki elektryczne o gigantycznej wręcz mocy. Szrama na Marsie to prawdopodobnie pozostałość po takim łuku. Jak do tego dochodzi? Czy znając tą technologię, starożytni stworzyli dla siebie piorunową broń?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.