Włoch poszedł na szczepienie z „fałszywą” ręką

Opublikowano: 05.12.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2293

Według BBC Włoch, który chciał otrzymać zaświadczenie o szczepieniu przeciwko COVID-19 bez zastrzyku, poszedł na szczepienie z „fałszywą” ręką.

Pięćdziesięcioletni mężczyzna założył silikonową formę, która zakrywała jego prawdziwe ramię, mając nadzieję, że mistyfikacja nie zostanie wykryte. Jednak pielęgniarka się nie pomyliła. Powiedziała, że kiedy podwinęła rękaw pacjentowi stwierdziła, że skóra była „elastyczna i zimna”, a pigment „zbyt jasny”. Po tym, jak pielęgniarka dokonała odkrycia, mężczyzna próbował ją przekonać, aby przymknęła oko na oszustwo, ale ta zgłosiła to policji.

Do incydentu doszło w przededniu zaostrzenia przepisów dotyczących nieszczepionych we Włoszech. Od sierpnia Włosi muszą mieć „zieloną przepustkę”, aby udowodnić, że zostali zaszczepieni, uzyskali wynik negatywny lub są ozdrowieńcami, aby móc korzystać ze stacji, kin, restauracji, siłowni i basenów. Od poniedziałku miejsca te będą dostępne jednak tylko dla posiadaczy Super Green Pass, który jest przeznaczony tylko dla zaszczepionych osób.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.