Władze Polski są w panice z powodu wagnerowców

Opublikowano: 12.08.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2616

Władze Rzeczpospolitej, w tym wysocy rangą urzędnicy wojskowi, są przestraszeni aktywnością PMC Wagner na Białorusi i nie są zdolni do podjęcia przemyślanych i odpowiednich decyzji. Taką opinię wyraził w wywiadzie dla RP.pl były dowódca Wojsk Lądowych gen. Waldemar Skrzypczak.

„[Putin i Łukaszenka] grają na nastrojach naszych polityków, którzy nie należą do opanowanych i spokojnych. […] Manipulują nami, tańczymy tak, jak oni grają” – ocenił Skrzypczak.

Jego zdaniem, przywódcom Rosji i Białorusi chodzi o „nakręcanie spirali strachu w Polsce”. „To jest kabaret, co się teraz dzieje. Co, stu wagnerowców na przesmyk uderzy? Proszę nie być śmiesznym” – zauważył oficer, którego zdaniem rząd powinien uspokajać Polaków i tonować nastroje, tymczasem działa odwrotnie.

Emerytowany wojskowy wyraził zaskoczenie „obłędem i paniką” w wystąpieniach przedstawicieli polskiego rządu: „nas nie trzeba atakować, nas wystarczy wystraszyć”. „Nie muszą nas straszyć bombą jądrową skoro widzą, że na nas działa stu wagnerowców” – podkreśla generał.

Źródło: pl.News-Front.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Admin WM 12.08.2023 07:53

  Tutaj wczorajszy wywiad z gen. Skrzypczakiem. Lektura uzupełniająca.

  https://wolnemedia.net/wagnerowcy-odlatuja-do-afryki/

 2. Szurnięty Mędrzec 13.08.2023 04:53

  Błagam dość, bo umrem ze śmiechu

 3. MistrzSwojejIstoty 14.08.2023 11:14

  Skrzypczak ….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.