„Witaj, Szatanie!” w australijskiej telewizji ABC

Opublikowano: 30.08.2021 | Kategorie: Media, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2129

Przypadek, sabotaż czy świadome wyemitowanie w eter powitania szatana?

https://www.youtube.com/watch?v=KcjXlZTjNoY

Australijski nadawca – ABC TV – wyemitowała podczas nocnego serwisu informacyjnego materiał wideo przedstawiający ceremonię religijną satanistycznej grupy z siedzibą w Queensland.

Po zakończeniu emisji reportażu dotyczącego opieki nad policyjnymi psami, nagle ukazał się obraz trzech osób ubranych na czarno, stojących obok jasno oświetlonego, odwróconego krzyża. „Witaj, Szatanie!” – ogłoszono, po czym pojawiła się prezenterka w studiu telewizyjnym i kontynuowała wiadomości, jak gdyby nic się nie stało.

Nie wiadomo, jak i dlaczego nagranie dołączono do reportażu o psach policyjnych, ale to samo wideo można zobaczyć w ośmiominutowej transmisji satanistów z 30 października.

Świątynia Noosa, która składa się z samozwańczych satanistów, pojawiła się niedawno w Australii. Prowadzi ją jej założyciel Robin Bristow, znanego pod pseudonimem „Brat Samael Demo-Gorgon”. Według informacji „Brisbane Times” z 12 sierpnia, grupa naciska na australijski rząd, aby zezwolił nauczanie w szkołach lekcji religii satanizmu.

Opracowanie: Maurycy Hawranek
Źródło oryginalne: Insider.com
Źródło polskie: WolneMedia.net

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 13 , średnia ocena wartości wpisu: 2,54 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szurnięty Mędrzec 31.08.2021 00:37

    Gady już nie kryją się ze swoją religią

  2. Matylda 31.08.2021 07:19

    Ciekawe, kto odgapił styl rytuału, czy szataniści może byli pierwsi? A jeżeli religia Kk to zakamuflowany szatanizm? Zawsze wydawało mi się podejrzane to picie krwi Chrystusa… i zjadanie ciała… choćby symboliczne, ale jakieś takie mało boskie zachowanie, plus hipnoza, pranie mózgu i to parcie na kase..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.