Wirusy oraz ich pozaziemskie pochodzenie

Opublikowano: 13.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 994

Wirusy są niebywale groźne dla człowieka oraz całej ludzkiej cywilizacji. Charakterystyka ich ataku na organizm jest tak złożona i zawiła, że do obecnej chwili badaczom z całego świata nie udało się dokładnie poznać jednego z najgroźniejszych przeciwników ludzkości. Poprzez swoje działanie sprawiają wrażenie doskonale zaprogramowanych bytów. Co najbardziej zadziwia i szokuje badaczy? Fakt, iż wirusy na swojej powierzchni posiadają specjalne białka poprzez które przyłączają się do specyficznych receptorów komórki a następnie dostają się do niej w celu replikacji. Te białka są niczym klucz pasujący do zamku. Czy można stworzyć klucz nie znając zamku? Wirusy albo są efektem niesamowitej ewolucji i zdolności bytów do niebywałego przystosowania się do zmiennych warunków, lub zostały stworzone przez zaawansowaną cywilizację o tysiące lat wyprzedzających naszą obecną, która doskonale znała fizjonomię i dokładną, szczegółową budowę ciała ludzkiego oraz zwierzęcego.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.