Więzienie za polską flagę na tablicy rejestracyjnej?

Opublikowano: 19.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1739

Za nalepkę z flagą Polski na tablicy rejestracyjnej będzie można pójść siedzieć?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. andi170 19.03.2023 20:35

  Interia to szwabski portal a ci co chcą wprowadzić takie prawo to wrlogowie Polski a wroga się likwiduje.

 2. rici 19.03.2023 21:35

  “polskie” media nalezace do niemieckich, nie sa polskie ani niemieckie poniewaz te niemieckie naleza do zydowskich amerykanskich korporacji.
  A tak nawiasem mowiac to Niemcy nie sa niepodleglym panstwem, to panstwo podlegle USA, nawet maja to w Grundgesetz, czyli takiej ich ustawie zasadniczej, nie moza tego nazwac konstytucja, poniewaz Grundgesetz zostal narzucony po II wojnie swiatowej. Konstytucje to maja tylko poszczegolne landy zwiaskowe.

 3. galacticjoel 28.03.2023 14:19

  Jest to przejaw cichego rozbioru Polski. Na tablicach rejestracyjnych mamy flagę UE, w urzędach flagi Ukrainy, i tak po trochu znika polskość.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.