Wieża Eiffla będzie otoczona kuloodporną szybą

Opublikowano: 18.06.2018 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 503

Francuzi muszą teraz zapłacić za błędną decyzję władz o przyjmowaniu „pokojowych uchodźców”. W Paryżu trwają prace nad kuloodporną szklaną barierą, która będzie miała za zadanie strzec wieży Eiffla.

Wokół słynnego francuskiego zabytku powstaje szklana bariera o grubości 6,5 cm i wysokości 2,5 m. Jest podobno na tyle wytrzymała, że potrafi nawet zatrzymać rozpędzony pojazd. Lepiej, żeby bariera faktycznie spełniała swoją funkcję, gdyż jej budowa pochłonie aż 20 milionów euro.

Kuloodporna ściana to jeden z elementów zabezpieczeń, które zostaną wprowadzone w lipcu i pochłoną w sumie niemal 35 milionów euro. Niewątpliwie jest to cena, jaką Francuzi muszą ponieść za politykę otwartych drzwi. Bernard Gaudillère, przewodniczący Towarzystwa Eksploatacji Wieży Eiffla powiedział, że ten cenny zabytek, jakim jest wieża Eiffla, może zostać zaatakowany przez terrorystów.

Co ciekawe, Francja pozostaje jednym z państw, które opowiadają się za sprowadzaniem nielegalnych imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, wśród których są islamscy terroryści. Od lat słyszeliśmy, że Europa powinna budować mosty, a nie stawiać mury. Teraz kraje sprzyjające niekontrolowanej imigracji same zmuszone są stawiać mury…

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: TheLocal.fr
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Aida 18.06.2018 13:12

    Ciekawe, ciekawe…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.