Wieści pomięte – 813

Opublikowano: 18.02.2019 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 16

Przegląd wydarzeń: Niezbyt nowy, bardziej czerwony niż zielony i mało dobrowolny – Green New Deal w ogóle. w szczególe i w rechocie. Walka BBC z Netflixem zacieśnia się. Parytetowo! Trans-Trio, czyli tercja wieści transgenderowych: 1) Przeszczepy macicy prawem, nie kaprysem. 2) Czy kobiecość to klub zamknięty? 3) Feministki walczą z “Twitterem” o wolność niezrzeszania mężczyzn. 4) Więzienie za prawie-znieważenie, czyli jak hasło „Policja! Proszę przyjechać na Facebooka” staje się rzeczywistością. Niepodziewane: Pis-u skręt w wolność gospodarczą. Karatecy w Łodzi, czyli czarny pas w ściemnianiu.

Autorstwo: Tomasz Agencki
Źródło: AgenTomasz.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o