Wielkie transporty rosyjskiej armii na Białoruś

Opublikowano: 26.11.2016 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 452

Portal internetowy Defence24.pl donosi, że rosyjskie ministerstwo obrony zamówiło usługę kolejową na transport ogromnej ilości sprzętu i żołnierzy. W porównaniu do lat poprzednich, gdy rosyjska armia jeździła na Białoruś na manewry, zamówiono transport aż 80 razy większy. Zamiast 50 wagonów kolejowych, aż 4126 wagonów!!!

Białoruskie media zastanawiają się dlaczego następuje tak nagły wzrost zamówień kolejowych i wskazują, że to może być zapowiedź jakichś niepokojów w naszej części Europy. Z kolei rosyjskie ministerstwo obrony uspokaja, że nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w przyszłym roku odbywają się białorusko-rosyjskie manewry “Zapad 2017”.

Jednak jeśli przyjmiemy takie wyjaśnienie trzeba zrozumieć, że to oznacza, iż podczas tych manewrów w użyciu będą całe dywizje zdolne do wkroczenia do walki, Czy to oznacza, że konfrontacja między NATO, a Federacją Rosyjską, nastąpi już w przyszłym roku? Wskazują na to niektórzy analitycy sugerujący, że w obecnej sytuacji konflikt z Rosją jest jedyną logiczną konsekwencją trwającej konsekwentnie od wielu miesięcy nagonki.

Rosjanie szokują deklaracjami, że na wypadek wojny z NATO, zamierzają użyć broni jądrowej, która zniszczy wiele celów w Europie, w tym przynajmniej kilka w Polsce. Nasze władze zdają się tego nie zauważać i dalej przodują w antyrosyjskiej retoryce. Najwyraźniej nasz los musi być jednak przesądzony i koniecznie jest wyzwolenie w społeczeństwie tak dużej nienawiści do sąsiedniego mocarstwa, aby Polacy chętnie ginęli w imię bliżej niesprecyzowanych interesów.

Warto zaznaczyć, że białorusko-rosyjskie manewry od lat zakładają scenariusz przewidujące atak atomowy na Warszawę. Rosyjski MON nie ukrywa, że spory arsenał nuklearny tego kraju, będzie stosowany do przeciwdziałania rosnącej roli NATO w regionie Eurpy Wschodniej, uważanym dotychczas tradycyjnie za rosyjską strefę wpływów. Co jest bardzo niepokojące, nowa doktryna obronna Federacji Rosyjskiej, zakłada prewencyjne ataki nuklearne. Jeden z nich planowany jest podobno na znajdujące się obok Słupska, Redzikowo, gdzie powstaje cześć amerykańskiej tak zwanej “tarczy antyrakietowej”, ale jako cele podaje się przynajmniej kilka miejsc w naszym kraju. Obecność w Kaliningradzie, zdolnych do przenoszenia broni jądrowej, rakiet balistycznych typu Iskander, nie jest przypadkiem.

Skutkiem obecnie prowadzonej polityki zagranicznej, wymierzonej przeciw Rosji jest to, że staliśmy się oficjalnie jednym z głównych wrogów największego państwa świata. Nie lubią nas tam chyba nawet bardziej niż Amerykanów, co jest osiągnięciem samym w sobie. Utożsamia się nas najczęściej ze zdrajcami Słowiańszczyzny, co jest jednak sporym nadużyciem, bo przecież Rosjanie nie mają monopolu na określanie tego co jest dopuszczalnym katalogiem zachowań w polityce zagranicznej. Jednak konsekwencje obecnej polskiej polityki mogą być równie tragiczne jak tej z 1939 roku.

Trzeba zrozumieć, że obstawianie za nierealnymi sojuszami może tym razem doprowadzić do ataków nuklearnych na Polskę. Właśnie dlatego trzeba bić na alarm już teraz, kiedy nie jest za późno i zanim cały naród nie jest jeszcze skory do włączenia się w te przerażające gry wojenne. Jeśli to jednak nic nie da, pamiętajcie, że gdy zobaczycie na horyzoncie grzyb atomowy, są dwie strategie postępowania. Pierwsza zakłada położenie się na ziemi z nogami w kierunku grzyba. Należałoby się też wtedy przykryć tak zwaną “płaszcz-pałatką” i liczyć na szczęście. Druga strategia jest nieco prostsza, zakłada bieg w kierunku grzyba tak, aby upewnić się, że zginie się od razu.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

11 komentarzy

 1. Szaman 26.11.2016 11:56

  Bo jesteśmy zdrajcami słowiańszczyzny. Za naszą główną tożsamość narodową uważamy rzymski kościół, za naszych największych “przyjaciół” szwabskich zdrajców którzy do przyjęcia tej kultury nas zmusili i którzy nami pomiatają oraz amerykanów którzy posługują się naszym krajem dla załatwiania własnych interesów. Zapomnieliśmy co to honor i sława i liżemy tyłki banderowcom na Ukrainie którzy nas nienawidzą, zamiast im tam wjechać z czołgami pozamiatać i przyłączyć to co w zasadzie i tak było nasze. A na domiar złego szkalujemy Rosję, kraj który jako jedyny oparł się jeszcze zepsuciu płynącemu z zachodu, braci o podobnym języku i kulturze na rzecz tych wszystkich wymienionych wcześniej wrogów.

  Jak na Polskę spadną nuki z Rosji to sami będziemy sobie winni bo od dawna powinniśmy byli już z tym coś zrobić. I nie ma że to rząd czy coś tam bo obywatele tego kraju też w większości są zepsuci. Zachłyśnięci zachodem, rusofobiczni. Propaganda propagandą ale każdy własny mózg ma jak go nie używa to jego wina.

 2. skyhigh 26.11.2016 21:30

  @szaman, ja nikogo nie zdradzilem, nikomu nic nie lize, nikogo nie szkaluje, wiec nie mow za mnie ani za innych bo ja mam to w d. A ktos mnie próbuje wmieszac w ten syf,
  Powiem krotko: odp.cie sie ode mnie

 3. jur56 26.11.2016 21:44
 4. Szaman 26.11.2016 23:05

  @skyhigh nigdzie nie powiedziałem że właśnie ty ale większość polaków niestety taka jest.

 5. tikale 27.11.2016 09:05

  Polska powinna wypowiedzieć traktat i sama zbudować broń atomowa, bo to jest jedyna gwarancja bezpieczenstwa.

 6. rumcajs 27.11.2016 12:44

  @tikale@ Jesliby którykolwiek rząd na to się zdecydował, nie zaatakowała by nas Rosja, a NIEMCY!!!!!!! Zatem niech tak zostanie jak jest. Posiadanie takiej broni, tylko w ilościach tysięcy głowic, daje pozory bezpieczeństwa, bo odstrasza innych hekatombą, zas kilkadziesiąt nikogo nie postraszy, w obliczy tysięcy w usa, czy rosji.. Ponadto, posiadacze takiej broni sa narazenie na zmasowany atak takową, jako pierwsi, aby zniszczyć im ten potencjał. Lepiej wywalić oszołomów, jak maciora i inni rusofobia przesyceni, jak alkoholik wóda, bo to oni stwarzaja dla nas najwieksze zagrożenie..

 7. adambiernacki 27.11.2016 13:14

  Tylko kto by chciał rozpoczynać wojnę nuklearną? Debil samobójca? Polakami i polską ziemią czy zasobami można się dzielić jak tortem bez jakichkolwiek niepotrzebnych działań zbrojnych. Po co torcik paskudzić musztardą? Polacy nie są zdrajcami słowiańszczyzny tylko strzyżoną owczarnią beczącą bezładnie. Oczywiście wiele wskazuje na możliwość wybuchu wojny i drobne prowokacje się pojawiają ale czy do tego dojdzie? Nie jestem o tym tak przekonany analizując to wszystko co się dzieje. Zarzynać kurę znoszącą złote jajka? No chyba żeby dokonać szybkiego podziału terytorialnego do czego przygotowania są prowadzone lub prowadzona jest taka akcja dezinformacyjna. Nie musi do tego wcale dojść bo z Polakami można zrobić praktycznie wszystko tym bardziej, że obecnie wystarczy kupić sobie rząd a rząd kupuje za kiełbasę ludek ciemny. Niestety polskich elit nie ma zostały wymordowane i zniszczone. Powstają co prawda nowe ale raczej karykaturalne. Polacy nie są w stanie się sami rządzić i o to chodziło. Broń atomową dobrze jest posiadać naturalnie będąc państwem suwerennym rządzonym przez prawdziwie polskie elity. Sto razy ważniejsze jednak jest by Polak posiadał broń. Ważne jest polskie prawo z czymś prawnie naturalnym czyli karą śmierci. System trzeba całkowicie przebudować a trybiki systemu tego nie zrobią. Ja boję się dużo bardziej ludzi niż bomby atomowej.

 8. robi1906 27.11.2016 13:23

  adambiernacki, wybacz,
  ale rzygam już tym, że polskie elity zostały wymordowane.

  Mamy 17 wiek, polskie “elity” w rozkwicie i co?,
  Polska rozgrabiona w sposób bezprzykładny, chcesz mieć “elit”,
  to słuchaj mnie.

 9. adambiernacki 27.11.2016 16:47

  robi1906 – Ja mam kłopoty żołądkowe po faktach TVNu no ale różnie ludzie na fakty reagują.
  Wybacz ale tymczasem nie jawisz mi się jako polska elita:-)

 10. robi1906 27.11.2016 17:29

  adambiernacki
  po co mi to piszesz?,

  Twoje zdanie mi wisi,
  “Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”,
  najważniejsze że mam szacunek tam gdzie trzeba,
  a Ty co proponujesz żebym powiesił się jak Lepper?.

  Kto pisze o Polsce, Ty?,
  no proszę wstaw jakieś teksty o sytuacji w moim kraju, bo już teraz mnie wkurzyłeś, masz takie teksty o nędzy Polaka?.

 11. adambiernacki 28.11.2016 11:17

  Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi w kontekście Twojego wkurzenia na moją osobę. Sam mnie zaczepiłeś człowieku w dziwaczny sposób i widać, że moje zdanie Ci wcale nie wisi. Piszę bo wywołałeś mnie do tablicy i ani nie sprawia mi to przyjemności ani mnie to wiele obchodzi. Wiesz pisałem o FAKCIE wyniszczenia polskich elit tylko a Ty mi serwujesz siebie jako polskie elity i to w sposób przedziwny delikatnie rzecz ujmując. Pełne mam prawo do wypowiadania swojego zdania. Ostatniego zdania nie rozumiem już kompletnie także nie wiem jak się do tego odnieść.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.