Wielki Reset – finałowe odliczanie

Opublikowano: 23.01.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 5301

W dniach 25-29 stycznia dojdzie do pierwszego od wybuchu pandemii spotkania elity w ramach Światowego Forum Ekonomicznego. To właśnie wtedy z dużą dozą pewności zostanie proklamowany „Nowy Porządek Świata”, zwany obecnie „Wielkim Resetem”. Podsumujmy co na ten moment wiemy o potencjalnych planach dla świata i ludzkości.

Ujmując rzeczy chronologicznie, pierwszym elementem strategii wdrażania „Wielkiego Resetu”, może być rzekomy plan rozwoju nowej odmiany wirusa, zwanej COVID-21. Informowały o tym alternatywne media kanadyjskie, francuskie i polskie. Główne serwisy informacyjne sklasyfikowały ten temat jako fake news.

Warto jednak przypomnieć jak miałby wyglądać proces implementacji COVID-21 w społeczeństwie. Przewidywana mutacja COVID-19 i/lub koinfekcja wtórnym wirusem (określanym jako COVID-21) ma prowadzić do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażenia. Wiemy już o istnieniu kilku bardziej zaraźliwych mutacji COVID-19. To między innymi odmiana brytyjska, nigeryjska, południowoafrykańska (RPA) oraz amazońska.

Mamy już do czynienia z budową obiektów izolacyjnych dla chorych, ale i niepokornych łamiących koronarestrykcje. Takie „obozy koncentracyjne” powstały już między innymi w Niemczech i w Chinach.

W związku z tymi mutacjami, które składać się będą na COVID-21, ma dojść do jeszcze bardziej drastycznych ograniczeń gospodarczych i społecznych. Już teraz wiadomo, że lockdowny w wielu państwach potrwają co najmniej do kwietnia. Wielka Brytania rozważa ograniczenie wyjść obywateli z ich domów do jednego w ciągu tygodnia oraz zakaz rozmów na ulicy i w miejscach publicznych. Może dojść do zablokowania podróżowania pomiędzy miastami.

Przypadki zakażeń i zgonów mutacją/mutacjami wirusa, mają przekroczyć możliwości placówek medycznych. W związku z tym ma dojść do reformy i rozszerzenia programu dla bezrobotnych, który ma zostać przekształcony w program powszechnego dochodu podstawowego.

Przewidywana jest awaria łańcuchów dostaw i niedobory zapasów podstawowych produktów. Kontrolą nad granicami miast oraz głównymi drogami, ma zająć się wojsko. Wszystko to ma dziać się w pierwszych miesiącach 2021 roku.

Przecieki z „Banku Światowego” pokazują, że elity zaplanowały, że pandemia potrwa do 31 marca 2025 roku (oficjalnie to tylko data zakończenia programu ds. skutków COVID-19 – przypis WM).

Jednak cele „Wielkiego Resetu” są bardziej długofalowe i pokrywają się z programem Agenda 2030. Firma konsultingowa McKinsey & Co przedstawiła prognozy dotyczące skali automatyzacji zawodów wykonywanych przez ludzi do 2030 roku.

Poniższe punkty mają być realizowane sukcesywnie w latach 2021-2030:

– ustanowienie jednego rządu światowego;

– bezgotówkowa wspólna waluta światowa;

– bank centralny – zjednoczony bank światowy;

– zjednoczona armia światowa;

– zniesienie suwerenności narodowej;

– anulowanie własności prywatnej;

– zniesienie instytucji rodziny;

– redukcja światowej populacji;

– kontrola wzrostu i gęstości zaludnienia;

– obowiązkowe szczepienia wielokrotne;

– uniwersalny dochód podstawowy;

– anulowanie wynagrodzeń;

– wszczepienie mikroczipa do organizmu człowieka w celu umożliwienia robienia zakupów, płacenia, podróżowania i kontrolowania ruchu osoby;

– wprowadzenie systemu oceny społecznej (jak w Chinach);

– niezliczone urządzenia elektroniczne zostaną podłączone do systemów 5G;

– rząd przejmie prawo do wychowywania dzieci;

– prywatne szkoły, uniwersytety i inne instytucje akademickie przejdą do Państwa;

– zniesienie prywatnego transportu samochodowego;

– zniesienie wszystkich prywatnych przedsiębiorstw;

– w transporcie lotniczym liczba pasażerów zostanie ograniczona do minimum;

– koncentracja ludzi w strefach specjalnych (przedmieścia);

– anulowanie systemów nawadniających;

– zniesienie prywatnych przedsiębiorstw w sektorze rolnym, w tym zakaz posiadania zwierząt;

– anulowanie mieszkań prywatnych;

– ograniczenie użytkowania gruntów;

– zakaz wszystkich naturalnych (niesyntetycznych) zabiegów;

– zakaz wszelkich nietradycyjnych metod leczenia (naturopatia);

– zakaz dla wszystkich rodzajów paliw kopalnych.

Z kolei główni architekci ze Światowego Forum Ekonomicznego w Davos opublikowali raport pt: „The Global Risks Report 2021”. Na 85 stronie tego raportu przedstawione są predykcje wydarzeń, które mogą mieć miejsce w ciągu kolejnych 10 lat…

1. Przypadkowa wojna – „Potyczka międzypaństwowa eskaluje do wojny, ponieważ rządy nie kontrolują działań w przypadku braku dokładnych informacji. Osłabiony multilateralizm prowadzi do braku opanowania”.

2. Powstanie anarchii (lub powstanie anarchistyczne) – „Młodzi aktywiści, mający dość korupcji, nierówności i cierpienia, mobilizują się przeciwko elitom. Media społecznościowe napędzane przez SI są wykorzystywane do szerzenia dezinformacji, podsycając chaos społeczny”.

3. Wykorzystany interfejs mózg-maszyna – „Firmy, rządy lub osoby fizyczne wykorzystują rozwijającą się technologię „czytania w myślach” do pozyskiwania danych od osób fizycznych w celach komercyjnych lub represyjnych”.

4. Upadek ugruntowanej demokracji – „Demokracja staje się autorytarna poprzez stopniowe wydrążanie się z korpusu prawa. Zamach stanu, raczej legalny niż brutalny, osłabia system, wywołując efekt domina w innych systemach demokratycznych”.

5. Zakłócenie geomagnetyczne – „Gwałtowne odwrócenie biegunów geomagnetycznych Ziemi powoduje destabilizujące konsekwencje dla biosfery i działalności człowieka”.

6. Edycja genów dla udoskonalania człowieka – „Rządy rozpoczynają klasyfikowane programy inżynierii genetycznej. Klasa ludzi rodzi się z genetycznymi możliwościami lepiej przystosowanymi do przetrwania w kosmosie, Arktyce lub na głębokim morzu, rozpoczynając genetyczny wyścig zbrojeń między geopolitycznymi rywalami o nieokreślonych konsekwencjach etycznych”.

7. Kontrola neurochemiczna – „Złośliwe stosowanie neurochemikaliów farmaceutycznych w celu kontrolowania przeciwników. Rządy zaczynają używać tych leków do nieśmiercionośnego egzekwowania prawa”.

8. Topnienie wiecznej zmarzliny uwalnia starożytne mikroorganizmy – „Ogrzewająca się planeta prowadzi do topnienia wiecznej zmarzliny w Arktyce. Starożytny wirus, nieznany we współczesnej nauce, jest uwalniany do powietrza, gleby i systemów wodnych”.

9. Wdrażanie broni jądrowej na małą skalę – „Nowa technologia pozwala na rozprzestrzenianie mało wydajnych głowic bojowych, rozmywających ramy odstraszania i prowadzących do światowej wojny jądrowej”.

Światowe Forum Ekonomiczne dzieli prognozy na 3 etapy. Najwyższe ryzyko według horyzontu wydarzeń:

– krótkoterminowy (0-2 lata): „pogorszenie się stanu zdrowia psychicznego”, „kryzysy życiowe” i „choroby zakaźne”;

– średnioterminowy (3-5 lat): „podział infrastruktury informatycznej”, „geopolityzacja zasobów”, „niestabilność cen” i „pęknięcie bańki cenowej”;

– długoterminowo (5-10 lat): „broń masowego rażenia”, „upadek multilateralizmu” i „upadek państwa”.

Widać więc wyraźnie, że nadciąga potężna zmiana. Zmiana, która jest oficjalnie zapowiadana przez najważniejsze postaci światowej polityki i biznesu. Jak będzie wyglądało życie każdego z nas w tym nowym świecie?

Dopóki za proces wdrażania „Wielkiego Resetu” będą odpowiadać ci sami ludzie, których podejrzewa się chociażby o kradzież wyborów prezydenckich w USA czy o skandale pedofilskie oraz zdradę stanu, dopóty nie możemy czuć się bezpieczni. Dlatego tak istotne było „osuszenie bagna”.

Wiele wskazuje na to, że plan jest już ustalony i będzie z premedytacją realizowany.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10 komentarzy

 1. Szwęda 23.01.2021 15:17

  Całe to światowe forum ekonomiczne powinno być przykładnie zaatakowane, zdemolowane, spalone, a uczestnicy ubici przez najodważniejszych ludzi ceniących ponad wszystko wolność!

 2. Aida 23.01.2021 15:49
 3. qhashbba 23.01.2021 15:55

  Czekam na wypowiedz obalajacego wszelkie “teorie spiskowe” realisty.

 4. BANDZIORkaq 23.01.2021 16:17

  No właśnie , nie ma realisty , pusto, smutno, nie ma z kim się kłócić, wszyscy tacy zgodni

 5. realista 23.01.2021 16:50

  realizm nie oznacza przyjmowania tzw. oficjalnej wersji, a często wręcz przeciwnie. kto mnie zna i rozumie co piszę nigdy nie stwierdziłby, że obalam wszelkie “teorie spiskowe”.

  takie scenariusze są znane i opisywane od dziesięcioleci. nie ma się czym jarać….. …

 6. Strangersama 23.01.2021 17:01

  A z kimże będzie ta armia światowa walczyć? Z kosmitami? Czy może będzie wspomagać policję w tłumieniu protestów i ratować obywateli podczas powodzi?

 7. kufel10 23.01.2021 18:29

  Stek bzdur, łykacie wszystko jak pelikany. Miały byc już przebiegunowania, końce świata, ostatnio nawet trómp miał coś ujawić, to wszystko przypomina szukanie złotego pociągu albo nowiny denikena, już było tuż tuż i cisza. Rąbią was wszystkich w 4 litery. Ogarnijcie się troche i zamiast wymyślać takie kocopoły w tych blokowiskach to przejdźcie sie na spacer z psem, bo znow narobi pod szafą w przedpokoju. Macie chyba w tych betonowych norach za wysokie stężenia CO2 albo zarodników pleśni.

 8. Aida 23.01.2021 22:01

  Kufel10 faktem jest, że banki centralne chcą wycofywać się z gotówki, chcą mieć całkowitą kontrolę. Zubożyć klasę średnią, odciąć od gotówki, pełna kontrola. Nic więcej nie potrzeba. Tamte punkty podziel przez 10, bo większość to farmazony. Popatrz na Chiny, tam już jest system punktowy za dobre czy złe zachowanie.

 9. kufel10 24.01.2021 12:15

  @ Aida
  Nawet bym się z Tobą zgodził, ale my jesteśmy nieliczącym się krajem 3-go świata, porównywanie nas do chin czy usa … spójrz jak tam się żyje od lat, te zasady nigdy nie były przeniesione na nasz grunt i pewnie nie będą. U nas jest inna kultura i liczę że tak się nas nie da podejść, my mamy rozliczenia pod stołem i pewnie trzeba się do nas dobrać w inny sposób. Elektryka prąd nie tyka 😉

 10. Wolfman 24.01.2021 21:32

  To zaczyna przypominać film Arrival do pewnego stopnia (scenariusz do niego)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.