Wielki nocny upadek kryptowalut

Opublikowano: 27.11.2020 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2484

Podczas największego krachu od marca ceny bitcoinów spadły o ponad 3000 USD z dnia na dzień (z zaledwie 19500 USD do 16300 USD przy porannych minimach).

W tym samym czasie główna giełda OKEx ogłosiła, że przywróciła wypłaty. Ki Young Ju, założyciel sieciowej usługi analitycznej CryptoQuant, zwrócił uwagę na zwiększoną aktywność odpływów z OKEx zarówno do portfeli, jak i innych giełd. „Przepływy BTC z OKEx na wszystkie inne giełdy osiągnęły wówczas 493 BTC” – napisał w swojej najnowszej aktualizacji na „Twitterze”. „83% całkowitych wypywów trafiło do portfeli bez wymiany, takich jak powiernictwo. To może być pozytywny sygnał w dłuższej perspektywie”.

Wreszcie, dodatkow niedźwiedzie paliwo przyszło od Briana Armstronga, CEO Coinbase, który skomentował ostatnie pogłoski, że Stany Zjednoczone planują wprowadzić nowe regulacje dotyczące portfeli kryptowalut hostowanych samodzielnie. „Gdyby ta regulacja kryptograficzna wyszła na jaw, byłaby to straszna spuścizna i miałaby długotrwały negatywny wpływ na Stany Zjednoczone. Na początku istnienia Internetu byli ludzie, którzy domagali się, aby był on regulowany, podobnie jak firmy telekomunikacyjne. Dzięki Bogu, że nie” – ostrzegł.

W chwili pisania tego artykułu zauważamy, że Bitcoin jest o około 1000 USD mniej niż w ciągu dnia, ponieważ podstawowe wskaźniki Bitcoina potwierdzają byczą teorię, która rozwija się z trudnością wydobycia ustaloną na 7,3% wzrost w ciągu trzech dni, a wskaźnik hash nadal rośnie.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dandi1981 27.11.2020 13:54

    Lewandowski promowal krypto waluty z miesiac temu a pozniej pogloski o podatku teraz krach. W sumie to kazdy zawija z niepewnej inwestycji panika temu krach, to tak jak by powiedziec ze kazdy posiadacz zlota bedzie placil podatek od grama , odrazu by kazdy zloto sprzedawal a cenny by lecialy na leb

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.