Wielki mufti nawołuje do burzenia kościołów

Opublikowano: 22.03.2015 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 223

Życie chrześcijan na Bliskim Wschodzie staje się coraz bardziej niebezpieczne i wcale nie chodzi tu o bojowników samozwańczego Państwa Islamskiego. W Arabii Saudyjskiej wzywa się do burzenia wszystkich kościołów chrześcijańskich na całym Półwyspie Arabskim.

Arabia Saudyjska i organizacja ISIL mają pewne cechy wspólne – rządzą tam sunnici i wspólnie atakują chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Państwo Islamskie morduje chrześcijan z zimną krwią, natomiast Arabia Saudyjska “tylko” nawołuje do niszczenia kościołów chrześcijańskich. Czy nie jest to przypadkiem tak, że Saudyjczycy wydają rozkazy, a radykalni islamiści je wypełniają?

Najnowsze oświadczenie, dotyczące burzenia kościołów na całym Półwyspie Arabskim pojawiło się ze strony wielkiego muftiego Arabii Saudyjskiej i najwyższego autorytetu religijnego w tym kraju, szejka Abdula Aziz bin Abdullaha. Jego zdaniem, jest to konieczne, ponieważ tak nakazuje islamskie prawo.

W podobnym tonie wypowiedział się również w 2012 roku, jednak tym razem miało to miejsce w Kuwejcie, gdzie przedstawiony został niedawno projekt burzenia chrześcijańskich świątyń. Mahomet miał powiedzieć przed swoją śmiercią, że “Na Półwyspie Arabskim nie mogą istnieć dwie religie”. Ciekawe jak zareagowałaby Arabia Saudyjska, gdyby cała Europa zaczęła burzyć wszystkie meczety?

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: beginningandend.com
Źródło: Zmiany na Ziemi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o