Wielka miłość Schwabów do komunistycznych Chin

Opublikowano: 27.11.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1003

W wywiadzie udzielonym w środę chińskiej telewizji państwowej, Klaus Schwab – założyciel Światowego Forum Ekonomicznego – globalistycznej organizacji, która organizuje konferencje w Davos, „kształci” wielu światowych przywódców i pod hasłem Wielkiego Resetu wprowadzić światowy totalitaryzm NWO, nazwał chińskiego dyktatora Xi Jinpinga i jego rząd Chińskiej Partii Komunistycznej „wzorem do naśladowania” i wyraził „szacunek” dla „ogromnych” osiągnięć kraju w ciągu ostatnich ponad 40 lat.

Ciekawy szczegół – informacje na temat Oliviera Schwaba (syna Klausa), żonatego z Chinką (i przez wiele lat mieszkającego w Chinach, gdzie pracował na rzecz WEF), z którą ma dwie córki, są zdecydowanie skąpe. Poniżej, wywiad z nim, przeprowadzony kilka lat temu.

Na podstawie: WEForum.org, Twitter.com
Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com

4

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.