Wielka anomalia w atmosferze Ziemi

Opublikowano: 08.06.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 702

Bardzo dziwne rzeczy dzieją się w ziemskiej atmosferze na wysokich szerokościach geograficznych. Naukowcy nie są w stanie wyjaśnić, jak to możliwe, że w polu magnetycznym Ziemi w cykliczny sposób powstaje wyrwa, wskutek której gęstość ziemskiej atmosfery w jej obrębie jest nienaturalnie zawyżona. Anomalia powstaje 400 kilometrów nad Ziemią, gdzie z natury gęstość powietrza jest na bardzo niskim poziomie. Zgodnie z przyjętymi założeniami, w tym miejscu powinno dojść do zapadnięcia się nagromadzonych tam mas powietrza, jednak ten proceder w ogóle nie ma miejsca. Dziwna anomalia na biegunie północnym swoimi efektami łamie prawa fizyki i nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, co tę anomalię powoduje.

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.