Większość przestępstw seksualnych popełniają imigranci

Opublikowano: 18.05.2018 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 466

Fala muzułmańskich imigrantów, która zalała Europę, odpowiada za wyraźny wzrost liczby przestępstw na tle seksualnym w poszczególnych państwach. Potwierdziło się to już głównie w Szwecji i Niemczech. Teraz podobną zależność wykazały dane zaprezentowane przed fińską policję.

W 2016 roku, łącznie 1052 imigrantów, praktycznie samych mężczyzn pochodzących z 29 różnych krajów, podejrzewano o popełnienie przestępstwa. Dwie trzecie z nich to Irakijczycy. 8 na 10 Finek padło ofiarą napaści seksualnej ze strony imigrantów – 108 spośród 116 podejrzanych, którzy zostali oskarżeni o przestępstwo, pochodziło z państw islamskich, takich jak Irak, Afganistan i Maroko. Niemal połowę napaści seksualnych dokonano na dziewczynach w wieku poniżej 18 lat – część z nich zwabiano papierosami lub narkotykami.

Dane policyjne potwierdzają, że duży odsetek przemocy ze strony imigrantów miał charakter seksualny – 32% przestępstw dotyczy gwałtu, 16% to zbiorowe gwałty, zaś kolejne 16% dotyczy napastowania kobiet. Raport podsumowuje, że 93% przestępstw seksualnych w całym 2016 roku zostało popełnionych przez muzułmańskich imigrantów.

Warto dodać, że Finlandia po raz pierwszy opracowała taką statystykę, która skupia się wyłącznie na imigrantach. Co więcej, tamtejsza policja wzięła pod uwagę tylko te poważniejsze przypadki złamania prawa. Tymczasem w sąsiedniej Szwecji, służby nie prowadzą takich statystyk. Pisarz Joakim P. Jonasson postanowił więc dokonać tego na własną rękę. W tym celu przeanalizował przestępstwa popełniane na tle seksualnym w latach 2012-2017 po zgromadzeniu ponad 4 tysięcy wyroków sądowych. Okazało się, że ponad 95% gwałtów w Szwecji popełnili tzw. imigranci.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: Alandsnyheter.co
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.