Większość państw ONZ podpisało Światowy Pakt ws. Migracji

Opublikowano: 11.12.2018 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2811

ONZ-owski dokument, który legalizuje migrację, został zatwierdzony podczas konferencji w Marrakeszu. 164 kraje członkowskie przystąpiły do paktu, podczas gdy niewielka mniejszość uznała, że jest on zbyt niebezpieczny.

Dyskusje nad Światowym Paktem ws. Migracji odbywały się w dniach 10-11 grudnia w Maroku. Większość członków ONZ podpisała go. Nie zrobiła tego między innymi Austria, Australia, Bułgaria, Czechy, Izrael, Łotwa, Polska, Słowacja, Szwajcaria, Stany Zjednoczone i Węgry. Pakt legalizujący migrację jeszcze bardziej pogłębił podziały między Europą Zachodnią (Unią Europejską) a Europą Środkowo-Wschodnią.

Światowy Pakt ws. Migracji to pierwszy taki dokument, który reguluje międzynarodowy przepływ ludzi. Choć jest niewiążący, uznaje wszelką możliwą migrację za prawo człowieka. Ułatwia on współpracę w sprawie migracji i wyznacza 23 cele, które państwa sygnatariusze powinny zrealizować.

Wśród nich jest mowa o przyjmowaniu imigrantów i zapewnianiu im możliwości wyboru dowolnego kraju, w którym będą chcieli się osiedlić. Podpisując ten dokument, państwa nie tylko zobowiązują się respektować kulturę, tradycje i zwyczaje imigrantów, ale muszą też promować akceptację różnorodności i zapewnić przyjezdnym „godne życie”. Co więcej, rządy muszą zwalczać wszelką krytykę polityki migracyjnej poprzez zastosowanie cenzury i kary więzienia. Podsumowując – Światowy Pakt ws. Migracji usuwa granice i traktuje krytykę migracji jako przestępstwo.

Według Organizacji Narodów Zjednoczonych, dokument ten jest jedynym rozwiązaniem dla globalnej migracji. W rzeczywistości, Światowy Pakt ws. Migracji legalizuje migrację i sprawi, że ludzie jeszcze chętniej będą opuszczać swoje kraje, przy czym nie robi nic, aby zakończyć wojny czy wyeliminować biedę, która napędza migracje. Skoro Europa Zachodnia postanowiła podpisać ten niebezpieczny pakt, w kolejnych latach powinniśmy spodziewać się nasilenia nielegalnej migracji z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Autorstwo: John Moll
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. edek 11.12.2018 13:27

  To Europa jest już stracona…
  Zbrodniarze Sorosowe i jego zwierzchnicy od Rothschildów idą na całość. Spieszą się… Już nie kryją swych intencji rozwalenia świata i stworzenia NWO…

 2. Cosmo 11.12.2018 14:09

  Gdybyśmy podpisali to czy nadal potrzebował bym wizy do Kanady albo Australii w celu stałego pobytu?

 3. adambiernacki 11.12.2018 14:11

  Skoro nikt ich nie zabija mogą zrobić wszystko.

 4. agama 11.12.2018 21:08

  wojna cywilizacyjna

 5. george 11.12.2018 21:47

  Po tym zabiegu polityków to już można się teraz wszystkiego spodziewać. Niewiarygodne.

 6. cacor 11.12.2018 22:54

  cyt:”Podpisując ten dokument, państwa nie tylko zobowiązują się respektować kulturę, tradycje i zwyczaje imigrantów, ale muszą też promować akceptację różnorodności i zapewnić przyjezdnym „godne życie”.
  A czy w tym samym dokumencie pisze, że imigranci też mają respektować kulturę, tradycję i zwyczaje mieszkańców kraju, do którego uciekli?
  Czy migranci mają tylko prawa? Czy mają jakieś obowiązki?

 7. donkey 12.12.2018 12:13

  @cacor
  Ależ oczywiście. Ich obowiązkiem jest żyć na koszt europejczyka, gwałcić mu żonę/córkę/babkę i narzekać, że europejczyk jest nietolerancyjny 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.