Więcej praw dla stróżów nieporządku?

Opublikowano: 11.07.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 397

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych chce zmian w prawie do użycia broni przez policję. MSW domaga się aby policjanci mieli prawo strzelać do kobiet w widocznej ciąży oraz dzieci poniżej 13 roku życia w sytuacji, gdy dojdzie do “zagrożenia życia lub zdrowia funkcjonariusza lub innej osoby”.

Jest to próba wprowadzenia przepisów rodem ze Stanów Zjednoczonych, gdzie policjant ma prawo zastrzelić dziecko bez żadnych konsekwencji. Pozwolenie na strzelanie do kobiet w ciąży być może ma być rozszerzeniem praw policjantów dokonujących eksmisji gdzie często przychodzi im ścierać się z całymi rodzinami.

Zgodnie z projektem MSW policjant nie musi dawać strzału ostrzegawczego. MSW usprawiedliwia się… coraz bardziej wyrafinowanym działaniem grup przestępczych i terrorystycznych.

Z pewnością strasznym aktem terroru jest protest dzieci przeciwko zamykaniu stołówki szkolnej lub blokada eksmisji przez kobietę w ciąży.

Jeżeli ta ustawa przejdzie, będziemy mieli do czynienia z falą morderstw, których prokuratura nie będzie uznawała za przestępstwa. Tak jak morderstwo dokonane przez warszawskiego policjanta Artura Brzezińskiego na Maxwellu Itoyi.

Opracowanie: wiatrak
Źródło: CIA

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

13
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Flower777
Użytkownik
Flower777

Jak to będzie podporządkowane i nikt temu nie zaradzi, to po prostu będzie tragedia. Może jeszcze na mieszkańców będą naciskać wpadną do naszego domu Anty-Terroryści lub inne stróże prawa i będą nas wybijać??
Ach to fajnie czy ktoś się domaga, aby ten cały rząd i tych wszystkich ludzi, którzy są za to wszystko odpowiedzialni coś z tym zrobimy, czy będziemy się trząść i siedzieć na krzesłach tak jakby nic się nie działo. Nie wiem czy nawet jest jedna osoba, aby publicznie zaświadczyć, że Rządu się nie boimy i będziemy walczyć o prawa ludzkie powiadam ludzkie, a nie zwierzęce.

jakiskretyn
Użytkownik
jakiskretyn

@Flower777
Jest nawet więcej niż jedna osoba! Jest już nas ponad 170, a akcja ma ledwie miesiąc. Jeśli Ty też chcesz coś z tym zrobić – przyłącz się!
Jak to zrobić? (I jak mam polecić akcję żeby Admin [pozdrawiam!] nie uznał tego za spam? – przynajmniej teraz nikt nie powie że to nie związane z dyskusją ;)): wpisz w wyszukiwarkę otwórz umysł i weź tą stronę z .com na końcu :P.

eLJot
Użytkownik

Tak jest, wszystkim po równo!

bro
Użytkownik
bro

Zaczynają działać już coraz bardziej panicznie, strach przed nieuchronną konfrontacją na ulicach

MilleniumWinter
Użytkownik
MilleniumWinter

Sensowne. Po kiego grzyba zabraniać strzelania do kogokolwiek kto chce nas (w tym wypadku policjantkę) zabić? Od tego są odpowiednie komórki by sprawdzić czy użycie broni buło zasadne a nie by zabraniać jej użycia.
PS. Zagadka: Jak wygląda kobieta która ma założony pas szahida?
.
.
.
Odpowiedź: Jak kobieta w zaawansowanej ciąży.

Creativity
Użytkownik
Creativity

Dokładnie tak jak piszesz Bro.

Przygotowują się do siłowej konfrontacji na ulicach.
Ale do tego nie dojdzie.

Jeżeli do tego doprowadzimy to będzie to ich prowokacja i ich wygrana.

Dopóki jeszcze istnieją “narzędzia” pacyfistyczne w tym upadającym systemie to musimy z nich do końca korzystać.

Jedną z podstaw będą referenda i demokracja bezpośrednia na poziomie lokalnym.

Na wyjście ludzi na ulicę są już przygotowani, a ustawy tylko przepychają żeby zrobić sobie jeszcze większą nad nami przewagę.

Polecam śledzenie Alternewsu u Janusza w NTV.
Często korzysta z cennych informacji zawartych na Wolnych Mediach.

bro
Użytkownik
bro

@ Creativity
;) Stawiam złoto przeciw orzeszkom, że już do zadnego referendum nie dojdzie, żaden Rząd w UE do tego nie dopuści, chyba że jedyne możliwe odpowiedzi będą na tak.
Zgadzam się, zostaje jedynie demokracja bezpośrednia na poziomie lokalnym, mi niestety mimo że też jestem pacyfistą, demokracja bezpośrednia kojarzy się już tylko z pałą i kamieniem (PO właśnie pracuje nad zmianą ordynacji wyborczej na listy ogólnokrajowe).

Flower777
Użytkownik
Flower777

Zakupić broń i się bronić jak tylko możemy w najgorszym razie będziemy strzelać.

senseimarcel
Użytkownik
senseimarcel

@MilleniumWinter- zagadka.
Ile przypadków użycia pasa szahida przez kobiety odnotowano w Polsce?
Odpowiedź: zero

ARTUR
Użytkownik
ARTUR

Urzędnik jak każdy robotnik dostaje pieniądze za ryzyko ,nie można wymuszać szacunku do władzy karą więzienia a posłuszeństwa terrorem bo to jest już faszyzm i totalitaryzm .Zastrzelenie cywilnej osoby w obronie urzędnika to morderstwo a kobiety w ciąży lub dziecka to zwyrodnienie,promujący taką ustawę nie zasługują na miano ludzi ,a nazwanie ich zwierzętami ubliżałoby zwierzętom które w stadzie własnym życiem chronią samice w ciąży i młode sztuki .

Ainigmos
Gość
Ainigmos

Przepchnięcie tej dyszącej turańszczyzną ustawy ponad wiedzą i głowami obywateli, a raczej do ich gardeł przy ich niewiedzy, cofnie nasze “oświeceniowe” prawo do poziomu mongolskich chanatów, które wręcz nakręcały się terrorem, i to w obliczu konstytucyjnej zasady podmiotowości obywatela, która ma chronić przed obrywaniem go za bezkarność władz, nawet tej “uprawomocnionej”.

jod132
Gość
jod132

I bardzo dobrze – nich wystrzelają wszystkich oszołomów. Jak nie będą wiedzieli od kogo zacząć, niech zerkną na komentarze WM :)

Squnik
Użytkownik
Squnik

W obliczu gotowanej Nam Polakom pseudodemokraji, stanowiącej maskę dla tyranii sprawowanej przez masońske marionetki, żydów i volksdeutsche’y u koryt w parlamencie robiących kariery kosztem Obywateli RP, a tworzących państwo policyjne w obawie przed siłowym rozliczeniem ich z wszelakiej działalności antypaństwowej, pozwolę sobie zacytować wybitnego męża stanu markiza de la Fayette:
“Insurekcja to najświętsze z praw i najważniejszy z obowiązków.”