Widzenie proroka Ezechiela

Opublikowano: 06.09.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1144

Wzmianki w niektórych świętych pismach o dziwnych maszynach skłaniały na przestrzeni historii do spekulacji i domysłów w celu uzyskania akceptowalnych, jeśli nie racjonalnych, wyjaśnień tego zjawiska. Jeden z fascynujących opisów spotkania proroka Ezechiela z istotami pozaziemskimi znajduje się w Biblii. Z kim spotkał się Ezechiel? Z Bogiem czy z przedstawicielami cywilizacji pozaziemskiej? Amerykańscy inżynierowie odpowiadają jakby na to pytanie tworząc z opisu latający statek kosmiczny oraz wszechstronni poruszające się koło. Jednoczenie NASA uwiecznia na zdjęciach i filmie tajemniczy obiekt krążący wokół Ziemi do złudzenia przypominający opisane, samodzielnie poruszające się koło przez Ezechiela.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.