WHO zapowiada kolejną pandemię

Opublikowano: 26.09.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4723

Światowa Organizacja Zdrowia twierdzi, że niebawem może zostać ogłoszona nowa pandemia. I szacuje, że umrze 50 milionów osób. Na razie potencjalny wirus roboczo nazwano „chorobą X”.

Kate Bingham, Brytyjka współpracująca ze Światową Organizacją Zdrowia (WHO) twierdzi, że „świat miał szczęście”, ponieważ COVID-19 nie okazał się aż tak śmiercionośną chorobą. Ale – przestrzega – następna choroba, po której zostanie ogłoszona pandemia, może zebrać znacznie bardziej śmiertelne żniwo. Bingham rzuca nawet liczbą – 50 mln trupów.

Wróżąc z fusów przewiduje, że podłoże następnej pandemii może leżeć w istniejącym wirusie, który zmutuje. „- Naukowcy monitorują 25 rodzin wirusów, z których każda składa się z tysięcy pojedynczych odmian. Każdy z nich może przeistoczyć się w poważną pandemię. Nadzór ten nie uwzględnia wirusów, które mogą przedostać się ze zwierząt na ludzi” – powiedziała, cytowana przez „Daily Mail”.

Choć jeszcze oficjalnie nie wiadomo, która choroba wywoła pandemię, naukowcy już rozpoczęli… prace nad szczepionką. Badania prowadzone są w kompleksie w Porton Down w hrabstwie Wiltshire i uczestniczy w nich ponad 200 naukowców.

Jak twierdzą, największe ryzyko stwarzają wirusy pochodzenia zwierzęcego, które mogą błyskawicznie rozprzestrzeniać się na całym świecie. Wśród badanych patogenów są ptasia grypa, małpia ospa i hantawirus.

Źródło: NCzas.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Murphy 26.09.2023 12:11

  Nie można pracować nad szczepionką jak się nie wyizoluje wirusa. Nie można wyizolować wirusa jak jeszcze on nie istnieje. Wniosek z tego jest taki, że robią kolejną PLANdemię i już wiedzą co wypuszczą lub tylko straszą a ta “szczepionka” pewnie będzie gorsza od choroby.

  Wojna się już przejada, więc trzeba wrócić do czegoś innego.

 2. Kazma 26.09.2023 13:14

  Ale teraz to muszą te potwory w ludzkiej postaci wymyślić już coś naprawdę extra bo na podobny wał jak zvid 19 większość ludzi już nie da się nabrać, nawet tych co dali się wydźgać dużo przejrzało na oczy. Będzie pewnie już coś jak to się teraz mówi hybrydowego, połaczenie wirusa, 5G, i może jakiegoś innego świństwa, może coś z wodą.

 3. Dandi1981 26.09.2023 14:27

  Przeraza to ze maja kontrole mediow glownego scieku a oni graja do jednej bramki i czytamy 5 osob zmarlo w polsce na covid pozniej 50x woecej chorych na covid w rumuni, czemu nie na ksiezycu? Pompuja strach siejac ferment informacjami ktorych nie zwerifikujesz, robia podwaliny pod plandemie.

 4. Dobroca 26.09.2023 23:43

  Polacy zatracili swe elity, czasami przy pomocy wrogich sił. Obecne elity w Polsce to słudzy globalistów, postkomuniści, politycy i urzędnicy (żal), choć nawet nauczyciele próbowali się podpiąć, ale tym mądrzejszym chyba minęło. Gdyby Polacy mieli właściwe, intelektualne elity, można by spróbować dopuścić je na listy wyborcze i wymienić wszystkich Żydów w rządzie i innych organach władz. Obecnie nawet pomarzyć o polskim rządzie w Polsce nie można również z powodu obecności okupacyjnych wojsk amerykańskich. Gdyby nawet wyłowić z tłumu jakichś rozumniejszych Polaków i przekonać ich do startu w wyborach, gdyby ich w uczciwych wyborach wybrać, to okupant i tak następnego dnia zbrojnie zaprowadzi właściwy parytet żydowski, od góry do dołu. Także sprawa jest przegrana, przynajmniej dla wszystkich uzależnionych od pandemicznego terroru, który nie po to się zaczynał, by się kończyć. Tacy mają wrogów wszędzie, od samozwańczych panów świata, poprzez swych pracodawców, strażaków-ochotników, kasjerki, po… no, czasami po własnych sąsiadów i… członków swych rodzin, zafascynowanych zwłaszcza kagańcami, wpychaniem na żywca patyków do głowy itp. kałem. Żegnaj Polsko, bez wykrzyknika.

  Спектакль окончен – гаснет свет
  И многоточий больше нет
  Останови музыку…
  Спектакль окончен – happy end

  Aha. Czy nowa pandemia na obszarze Polski będzie rasistowska? Bo że jest inteligentna, to już wiemy, rozróżnia np. granice powiatów, stanowiska służbowe itp. W wydaniu 2.0 oszczędzi choć trochę osiedleńców – „nowych” Polaków?

 5. kufel10 27.09.2023 05:15

  Czyli PLN w dół, Au w górę i szykować się po kolejne dotacje dla przedsiebiorców. Przynajmniej mówią co planują i można się przygotować jak na tym zarobić. Mam nadzieję że stopy procentowe pójdą znacząco w górę i kredyciarze dostaną po grzbietach przez co będzie się można tanio obkupić.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.