WHO. Przez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury

Opublikowano: 21.05.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1209

Mogłeś widzieć podobne, krótkie wideo. Teraz pełny film trwający prawie półtorej godziny. Treści poprawek do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych, które będą przedmiotem głosowania już za kilka dni (podczas 75. Światowego Zgromadzenia Zdrowia w Genewie, 22-28 maja 2022). Wszystko wskazuje na to, że poprawki zostaną przyjęte i uczynią z WHO rząd światowy ds. zdrowia.

14

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Quasar 23.05.2022 18:04

    STRASZNE !! Nikt nie widzi i nie zwraca uwagi, jak na oczach całego świata, skorumpowane rządy całego świata zrzekają się suwerenności państw i narodów

    Deklaracja sprzeciwu wobec proponowanych przez WHO i “Wielki Reset” poprawek do międzynarodowych przepisów zdrowotnych, i zrzeczenia się suwerenności państw i narodów na rzecz ludobójczej organizacjo WHO

    https://healthfreedomdefense.org/wfd/#form

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.