WHO promuje genetyczne modyfikowanie ludzi

Opublikowano: 28.11.2021 | Kategorie: Nauka i technika, Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3548

Ci, którzy ostrzegali, że „szczepienia” na koronawirusa były pierwszym krokiem w kierunku genetycznej manipulacji ludźmi, spotykali się z ostrymi atakami mediów głównego nurtu, polityków i tzw. „niezależnych weryfikatorów treści”, którzy temu zaprzeczali i wyśmiewali związane z tym obawy. Tymczasem okazuje się, że coś jest na rzeczy, ponieważ 12 lipca 2021 r. Światowa Organizacja Zdrowia opublikowała na swojej stronie internetowej zalecenia dotyczące genetycznej modyfikacji ludzi „w celu promowania zdrowia publicznego”.

Światowa Organizacja Zdrowia, którą finansują m.in. pieniądze Fundacji Billa i Melindy Gatesów, pisze w swoim artykule informacyjnym pt. „WHO wydaje nowe zalecenia dotyczące edycji ludzkiego genomu w celu promocji zdrowia publicznego”:

„Dwa nowe raporty opublikowane dzisiaj przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) dostarczają pierwszych globalnych zaleceń, które mają pomóc w ustaleniu edycji ludzkiego genomu jako narzędzia zdrowia publicznego, z naciskiem na bezpieczeństwo, skuteczność i etykę. Nowe, perspektywiczne raporty są wynikiem pierwszych szerokich, globalnych konsultacji dotyczących edycji ludzkiego genomu somatycznego, zarodkowego i dziedzicznego. W konsultacjach, które trwały ponad dwa lata, wzięły udział setki uczestników reprezentujących różne punkty widzenia z całego świata, w tym naukowców i badaczy, grupy pacjentów, przywódców religijnych i ludy tubylcze. »Edycja ludzkiego genomu może potencjalnie zwiększyć naszą zdolność do leczenia chorób, ale pełny wpływ zostanie osiągnięty tylko wtedy, gdy wdrożymy ją z korzyścią dla wszystkich ludzi, zamiast zwiększać nierówności zdrowotne między krajami i wewnątrz nich« – powiedział dr Tedros Adhanom Ghebreyesus, Dyrektor Generalny WHO”.

WHO liczy, że „jej zalecenia” dotyczące manipulacji DNA zostaną wdrożone na całym świecie, chociaż ludzkość jeszcze o tym nie wie. Wspomniany komunikat Światowej Organizacji Zdrowia głosi, że „Zalecenia koncentrują się na ulepszeniach na poziomie systemów potrzebnych do budowania zdolności we wszystkich krajach, aby zapewnić bezpieczne, skuteczne i etyczne stosowanie edycji ludzkiego genomu”.

Na podstawie: WHO.int [1] [2], BlauerBote.com, FR.de
Źródło oryginalne: BlauerBote.com
Tłumaczenie i źródło polskie: WolneMedia.net


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.