Fundacja Gatesów i WHO wspierają normalizację dziecięcej prostytucji?!

Opublikowano: 22.04.2023 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2207

Fundacja Billa i Melindy Gatesów przekazuje miliony dolarów organizacji pozarządowej, która stara się znormalizować komercyjną prostytucję i edukację na temat tożsamości płciowej dzieci w wieku do 10 lat.

Międzynarodowa Federacja Planowanego Rodzicielstwa (IPPF, International Planned Parenthood Federation), która składa się ze 120 niezależnych organizacji w ponad 146 krajach, otrzymała od Gatesa ponad 80 milionów dolarów. Światowa Organizacja Zdrowia również znacząco wspiera IPPF.

IPPF twierdzi, że działa „na rzecz zapewnienia ludziom swobody dokonywania wyborów dotyczących ich seksualności i dobrego samopoczucia w świecie wolnym od dyskryminacji”. Ta organizacja pozarządowa uczy dzieci na całym świecie edukacji seksualnej, a w „zestawie narzędzi” z 2017 r., który został niedawno naświetlony, organizacja sugeruje, że prostytucję należy sklasyfikować jako „rodzaj związku”, takiego jak małżeństwo i czy spotykanie się na randce. Ten zestaw narzędzi zaleca nauczanie dzieci poniżej 10 roku życia, że „aktywność seksualna może być częścią różnych typów związków, w tym między innymi randek, małżeństwa lub komercyjnej prostytucji”.

Zestaw narzędzi podkreśla również, że dzieci „rodzą się seksualne” i że seksualność „rozwija się i zmienia przez całe życie”. Zaleca się, aby dzieciom poniżej 10 roku życia mówić „Gdy dorośniesz, możesz zacząć interesować się ludźmi o różnych tożsamościach płciowych”.

Zestaw narzędzi IPPF koncentruje się głównie na seksualności dzieci poniżej 10 roku życia, zachęcając do nauczania, że „seksualność jest częścią ciebie od momentu narodzin”. Organizacja bardzo się stara, aby ludzie postrzegali dzieci jako „istoty seksualne, niezależnie od ich wieku”. „Pozytywność seksualna uznaje, że istoty ludzkie, w tym nastolatki i młodzi ludzie, są autonomicznymi istotami seksualnymi” – stwierdza zestaw narzędzi, dziwnie próbując znormalizować seksualizację dzieci.

„Prawa seksualne obejmują… prawo do mówienia »tak« lub »nie« seksowi; prawo do wyrażania seksualności, w tym prawo do poszukiwania przyjemności; prawo do korzystania z autonomii cielesnej” – czytamy w zestawie narzędzi.

Dokument IPPF zaleca również rozmowę z dziećmi w wieku 10 lat na temat antykoncepcji i podejmowaniu decyzji o kontynuacji lub przerwaniu ciąży.

Na podstawie: IPPF.org, FoxNews.com
Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.