WHO chce być światowym ministerstwem zdrowia

Opublikowano: 15.02.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1749

Kolejne kraje zapowiadają zakończenie obostrzeń covidowych, ale nie dajcie się zwieść! Wciąż budowana jest globalna restrukturyzacja według założeń Wielkiego Resetu. I to na pełnych obrotach.

WHO chce nakłonić państwa członkowskie do podpisania nowej „Globalnej umowy o gotowości na wypadek pandemii”, która zasadniczo daje WHO władzę we wszystkich nagłych przypadkach zdrowotnych i klimatycznych!

Nowy traktat, zaprezentowany w grudniu 2021 r., będący przedłużeniem traktatu z 2005 r., o ile zostanie przyjęty przez państwa członkowskie, oznacza, że konstytucja WHO (zgodnie z art. 9) będzie stała ponad konstytucjami poszczególnych krajów w przypadku klęsk żywiołowych lub pandemii. Innymi słowy, WHO chce w przyszłości decydować o podejmowanych środkach na skalę planetarną, wydając polecenia ministrom zdrowia, a nie tylko publikować zalecenia.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 1 marca 2022 r. („w celu uzgodnienia metod pracy i harmonogramów”), a drugie 1 sierpnia 2022 r. (w celu omówienia „postępów w pracy projektu”). Następnie sprawozdanie z postępów prac przedstawione zostanie Światowemu Zgromadzeniu Zdrowia w 2023 r., mając na celu przyjęcie „instrumentu” do 2024 r.

Szwajcarska naukowiec dr Astrid Stuckelberger, która od 20 lat pracuje dla WHO, ostrzega przed tym. Uważa, że każdy kraj powinien wysłać publiczny list protestacyjny do WHO. Tym bardziej, że władza ma zostać przekazana WHO na mocy knowań polityków i bez zatwierdzenia w referendach przez obywateli.

Na podstawie: Unser-Mitteleuropa.com
Źródło: LegaArtis.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

To bardzo niebezpieczny pomysł. Jak pokazała „próba generalna” kończącej się „pandemii”, obywatele państw stosujących zalecenia WHO bardzo źle na tym wyszli. Według teorii spiskowych, pierwszym krokiem do stworzenia oficjalnego rządu światowego ma być powołanie światowego ministerstwa zdrowia na bazie WHO. Inna teoria spiskowa głosi, że w obecnej „pandemii” pozwolono podejmować lokalnym rządom decyzje w celu przetestowania różnych wariantów scenariuszy, które zostaną wykorzystane do depopulacji ludzkości w czasie kolejnej zaplanowanej „pandemii”.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.