Weterynarze na skraju wyczerpania

Opublikowano: 24.09.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1880

Przeciążenie pracą, niskie płace, konflikty z właścicielami zwierząt – zawód lekarza weterynarii w Niemczech nie jest już marzeniem. Towarzyszymy w codziennych obowiązkach trzem takim osobom, by zrozumieć, z czym się mierzą i jakie rozwiązania mogłyby poprawić ich sytuację.

Źródło: Arte.tv


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Drnisrozrabiaka 24.09.2023 22:48

    Proponuję w ramach ekologi spać na ziemii, aby zrobić miejsca w łóżku dla schorowanych pociech. Weterynarz nie będzie w ogóle potrzebny! Czytałem gdzieś na internecie, że całusy francuskie ze zwierzętami są zdrowe i potrzebne aby wydłużyć życie- w niektórych krajach eu – na legalu można spać razem- to pogłębia relacje z mamusia naturą…

  2. Drnisrozrabiaka 24.09.2023 22:50

    A tak na serio- podniesienie stawek x 2 za usługi, rozwiąże ten dotkliwy problem

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.