Wenezuela odmówiła Panamie spłacenia długów

Opublikowano: 11.03.2014 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 569

Władze Wenezueli odmówiły spłacenia długu Panamie. Według słów szefa wenezuelskiego MSZ, Elíasa Jaui, 90% długów, których wysokość wynosi miliard dolarów, jest skutkiem nadużyć finansowych.

Minister oznajmił, że większość towarów, nabytych u panamskich spółek na kredyt, nie zostało dostarczonych do Wenezueli.

Odmowa spłacenia długów została wyartykułowana w warunkach gwałtownego zaostrzenia się stosunków między Caracas i Panamą. W połowie ubiegłego tygodnia prezydent Wenezueli Nicolas Maduro oskarżył panamskie władze o próbę zorganizowania inwazji na Wenezuelę i poinformował o zerwaniu stosunków.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. blackeyed 11.03.2014 12:26

    Tak kończy się komunizm. Życie na kredyt, później odmowa zapłaty.

  2. rumcajs 11.03.2014 17:17

    @@dagome12345@@
    Tak jest w judokapitaliźmie, ale dla zmyły, nazywaja to “komunizmem”. Przykładem w naszym kraju tzw: ” hipoteka odwrócona”, czy piramidy finansowe, jak ambregold… Wpłacasz, albo podpisujesz, i juz… nie jestes ani włascicielem mieszkania, ani gotówki.
    A do pana co napisał pierwszy post… Kilka lat temu Polska spłaciła wszystkie długi PRL-u, a obecnych nie spłaci nikt i nigdy… Bo zwyczajnie nie bedzie komu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.