WEF żąda danych biometrycznych za szczepionki na malarię

Opublikowano: 17.09.2023 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1815

„Po raz pierwszy w historii rozwiązanie biometryczne zostanie zastosowane do śledzenia dostaw szczepionek na malarię, pomagając ratować życie” – stwierdziło Światowe Forum Ekonomiczne. Globaliści chcą naszych indywidualnych danych biometrycznych, aby umieścić każdą osobę w scentralizowanej bazie danych.

Rozpoczęli wszelkie testy w najbardziej bezbronnych i zdesperowanych krajach, które nie mają środków, aby sprzeciwić się takiej „pomocy”. WEF obecnie twierdzi, że aby pokonać malarię, musi rozpocząć gromadzenie indywidualnych danych biometrycznych.

WEF wspomina, że jedno na czworo dzieci nie jest zarejestrowane po urodzeniu, co stanowi duży problem dla rządów, które muszą wszystkich monitorować i opodatkować. Oprócz tego WEF określa to jako zagrożenie dla zdrowia, stwierdzając, że pracownicy służby zdrowia potrzebują dostępu do dokumentacji medycznej. Twierdzą, że sam akt urodzenia nie wystarczy, ponieważ jest to proces ręczny, który jest podatny na błędy.

„Co więcej, istnieje potrzeba wprowadzenia tych rozwiązań biometrycznych do odległych obszarów w kontekście zdrowia na całym świecie, miejsc często pozbawionych łączności i prądu. Ale to zaczyna się zmieniać” – czytamy na stronie internetowej organizacji.

Simprints (brytyjskie przedsiębiorstwo), NEC (japońska firma technologiczna) i Gavi (sojusz na rzecz szczepionek) połączyły siły, aby opracować dla WEF „pierwszy skalowalny system biometryczny dla dzieci”. Jako pierwszy cel wybrano Ghanę. Szczepionka na malarię wymaga podania czterech dawek, a osoby chcące zaszczepić swoje dzieci muszą przedstawić dane biometryczne dziecka.

„Podobnie jak wszystkie wrażliwe dane, korzystanie z danych biometrycznych wymaga solidnych zabezpieczeń technicznych i prawnych. Prywatność już na etapie projektowania musi być wdrożona od podstaw, poprzez zbieranie danych, szyfrowanie i protokoły ścisłej zgody” – czytamy na stronie WEF.

Kto będzie miał dostęp do tych danych? Jak możemy być pewni, że będą szyfrowane? Znamy ich plany dotyczące Wielkiego Resetu – chcą wykorzystać wszelkie dostępne dane w planowanej globalnej bazie danych. To pierwszy krok w kierunku wyeliminowania aktów urodzenia i wymuszenia na wszystkich, aby wprowadzili indywidualne dane biometryczne swoich dzieci do systemu.

Na podstawie: WEForum.org
Źródło zagraniczne: ArmstrongEconomics.com
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Drnisrozrabiaka 17.09.2023 22:13

    “…testy w najbardziej bezbronnych i zdesperowanych krajach, które nie mają środków, aby sprzeciwić się takiej „pomocy”” – tak było na Ukrainie- nie długo w Polsce- odbiegłem troszeczkę od artykułu hehe

  2. Drnisrozrabiaka 17.09.2023 22:14

    “Kto będzie miał dostęp do tych danych?” Ten kto zapłaci?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.