WEF chce zakazać posiadania prywatnych samochodów

Opublikowano: 27.07.2022 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1826

Światowe Forum Ekonomiczne nie przestaje schodzić z pierwszych stron gazet promując swoje niebezpieczne wizje naszej przyszłości. Ta zlokalizowana w Szwajcarii globalistyczna fundacja, która wsławiła się hasłem „Nie będziesz nic posiadał i będziesz szczęśliwy”, postuluje przejście od własności do współdzielenia samochodów.

Światowe Forum Ekonomiczne opowiada się za zniesieniem prywatnego posiadania pojazdów. „Potrzebujemy rewolucji czystej energii i potrzebujemy jej teraz” – czytamy w materiale ŚFE z 18 lipca pt. „3 podejścia do gospodarki o obiegu zamkniętym w celu zmniejszenia popytu na metale o krytycznym znaczeniu”.

Od dawna wiadomo, że plany aby przejść na samochody elektryczne są utopią bo nie wystarczy na Ziemi surowców do wytworzenia odpowiedniej ilości bateryjek do takich samochodów. Zagrożenie to dostrzegają również niebezpieczni maniacy z WEF. „Przejście z paliw kopalnych na odnawialne będzie wymagało dużych dostaw metali takich jak kobalt, lit, nikiel – żeby wymienić tylko kilka. Niedobory tych deficytowych i tak minerałów mogą podnieść koszty technologii czystej energii” – stwierdza organizacja.

Zdaniem globalistów trzeba rozważyć zmiany nastawienia, które mogą pomóc w zmniejszeniu popytu na metale o krytycznym znaczeniu. Przede wszystkim ludzie mają mieć znacznie mniej samochodów. Trzeba zatem namówić ludzi, by przeszli „od posiadania do używania”. Światowe Forum Ekonomiczne twierdzi, że większość pojazdów i innych przedmiotów częściej jest nieużywane niż faktycznie znajduje praktyczne zastosowanie. „Aby umożliwić szersze przejście od własności do użytkowania czasowego, sposób, w jaki projektujemy rzeczy i systemy, również musi się zmienić” – twierdzą globaliści z WEF.

WEF proponuje, żeby samochody posiadały specjalne profile rozpoznające czy auto jest używane do pracy, czy prywatnie. Wśród producentów aut już obserwujemy ten trend. Tesla może zdalnie włączać czy wyłączać pewne funkcje pojazdu. Audi planuje na przykład sprzedawanie wszystkich samochodów z podgrzewanymi siedzeniami a potem, zależnie od opłaty, będzie włączać tę funkcję. Z łatwością można sobie wyobrazić inne funkcjonalności tego samego samochodu zależne od ideologicznych oczekiwań konstruktorów NWO z WEF.

Pozostałe dwa pomysły dotyczą ulepszenia recyklingu, aby odzyskiwać cenne surowce i produkować auta z „preferencją długowieczności”, i zmienianie przeznaczenia przedmiotów, które nie służą już ich zamierzonemu celowi, ale mogą być przydatne w innym kontekście.

Zdjęcie: val_th (pl.DepositPhotos.com)
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Murphy 28.07.2022 23:07

    No to musimy spełnić WuEFowców marzenia, czyli odebrać im wszystko i patrzeć jak będą szczęśliwi mieszkając pod mostem i żywiąc się robakami ze śmietnika.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.