WEF chce papierowe paszporty zastąpić elektronicznymi

Opublikowano: 19.10.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1933

Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) naciska na globalne zastąpienie paszportów papierowych paszportami cyfrowymi. Forum globalistyczne zaproponowało również cyfrowy „paszport szczepionkowy”, którym prawdopodobnie chętnie zastąpiliby papierowy paszport.

„Standardowy szablon paszportów powstał ponad sto lat temu – i wielu twierdzi, że należy go gruntownie przemyśleć” – czytamy w opublikowanym w zeszłym miesiącu artykule WEF. „Ekonomiści i zwolennicy otwartych granic zwracają uwagę na to, że wiązanie przyszłości z papierowym dokumentem podróży, który pierwotnie miał na celu przyspieszenie kolejek na europejskich stacjach kolejowych, okazało się nieefektywne, kosztowne i ostatecznie nieodpowiednie”.

Co ciekawe, artykuł przyznaje, że zlikwidowanie papierowych paszportów działa przeciwko suwerenności narodowej, ponieważ, jak wskazuje cytat, jest to propozycja inspirowana przez zwolenników otwartych granic, którzy chcą „bezproblemowego ruchu transgranicznego” dla migrantów ekonomicznych, którzy zapełnią miliony wakatów miejsc pracy do 2030 r., prawdopodobnie za niższą płacę.

Kolejny artykuł WEF promuje przyjęcie cyfrowego „paszportu szczepionkowego” dla międzynarodowych podróży, który pozornie byłby częścią ogólnego paszportu cyfrowego, który zastąpi papierowy paszport.

Więcej na temat wprowadzania biometrycznych systemów w zakładce biometryka: „Oczekuje się, że po szczepionce niektóre aspekty życia powrócą do normy – zwłaszcza jeśli chodzi o podróże – które zostały szczególnie ograniczone. W tym przypadku „paszport szczepień” lub „certyfikat szczepień o zgodności z przepisami dotyczącymi przekraczania granicy” może stać się wymaganym dokumentem podróży, aby umożliwić bezproblemowe przekraczanie granicy i harmonizację różnych przepisów krajowych” – głosi artykuł WEF.

Warto zauważyć, że obie propozycje poruszają ten sam program, co wskazuje, że mają być przyjęte w tandemie.

Paszport cyfrowy byłby również mniej prywatny w porównaniu z paszportem papierowym, ponieważ mógłby być powiązany z dokumentacją medyczną i podatkową, a jednocześnie mógłby śledzić ruchy danej osoby. Można również stosować go do egzekwowania podatków węglowych od indywidualnych podróżnych, ograniczając w ten sposób prywatne podróże, czyniąc je nieproporcjonalnie drogimi, n,o może za wyjątkiem migrantów ekonomicznych, którzy obsadzą miejsca pracy za niższą pensję na korzyść międzynarodowych korporacji, które dzięki temu będą obniżały własne koszty węglowe.

Autorstwo: Kit Daniels
Na podstawie: WEForum.org [1] [2]
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. adambiernacki 19.10.2021 20:56

    WEF jest zorganizowaną grupą przestępczą i terrorystyczną, która należy natychmiast zlikwidować.

  2. Foxi 20.10.2021 10:03

    Mało kto zdaje sobie sprawę z tego że obecne paszporty zawdzięczamy pierwszej plandemi grypy zwanej “hiszpanką” Do 1918 nie istniało coś takiego jak paszport. W encyklopedii pisze że ludzie wtedy protestowali przeciw wprowadzeniu tej książeczki ze zdjęciem. Mówiono wtedy że taki dokument robi z wolnego człowieka bydło. Zgaduję że obecna druga plandemia wprowadzi kolejny dokument tożsamości. Więcej informacji tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=MXGspmLaHRw

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.