Według sądu pandemię wywołali Gates, Soros i Rockefellerowie

Opublikowano: 16.01.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3142

Do niezwykłego wydarzenia doszło w prowincji Chincha i Pisco w południowo-zachodnim Peru. Tamtejszy sąd napisał w dokumencie, że za pandemię COVID-19 odpowiadają m.in. Bill Gates oraz George Soros.

Sąd stwierdził jednoznacznie, że „COVID-19 powstał z inspiracji elit przestępczych kontrolujących świat, paraliżując działalność niemal wszystkich państw świata”. Procesowe pismo za winnych uznaje między innymi Billa Gatesa, George’a Sorosa oraz rodzinę Rockefellerów. Dokument sugeruje także, że lista osób odpowiedzialnych jest dużo większa.

Teraz peruwiańska rada sądownicza przeprowadzi procedurę sprawdzającą, czy deklaracja trzyosobowego gremium sędziowskiego jest zgodna z prawem. Peruwiańskie pismo jest pierwszym dokumentem instytucji państwowej na świecie, które w tak wyraźny sposób wini za pojawienie się pandemii COVID-19 osoby należące do grona najbogatszych ludzi na planecie.

Choć wspomniane powyżej osoby od początku są podejrzewane o swój udział w nakręcaniu histerii wokół koronawirusa i szczepionek, to dziś już oficjalnie w ich kierunku padło oskarżenie wycelowane przez instytucję sądową jednego z państw. To też kolejny sygnał dla Donalda Trumpa. Nawet sąd w Peru nie boi się stawiać publicznych oskarżeń wobec elit tego świata. Może w końcu i Trump wyciągnie te swoje domniemane, zapowiadane „asy z rękawa?”

Autorstwo: Marcin Kozera
Na podstawie: PolskieRadio24.pl, PAP
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.