Według papieża szczepienie to akt miłości bliźniego

Opublikowano: 20.08.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1900

Pan Jorge Bergoglio, jezuita nazywany papieżem Franciszkiem, w przesłaniu wideo do narodów oświadczył, że szczepienie przeciw COVID-19 to akt miłości. Tym samym papież przyłączył się do chóru naganiaczy szczepionkowych. Nie przeszkadza mu nawet to, że część z tych preparatów powstała z wykorzystaniem linii komórkowych uzyskanych z dzieci zabitych w aborcji.

Bergoglio przyłączył się do kampanii propagandowej amerykańskiej organizacji pozarządowej Ad Council, która zachęca do szczepień i buduje zaufanie do tych preparatów. Wcześniej w promocji brali udział niektórzy byli prezydenci Stanów Zjednoczonych. W orędziu rozpowszechnionym przez Watykan w środę dołączył do nich papież, który oświadczył, że “w braterskim duchu przyłącz się do tego przesłania nadziei na bardziej świetlaną przyszłość”.

„Dzięki Bogu i pracy wielu, mamy dzisiaj szczepionki chroniące nas przed COVID-19. Dają one nadzieję na położenie kresu pandemii, ale tylko wtedy, gdy będą dostępne dla wszystkich i jeśli będziemy ze sobą współpracować. Zaszczepienie się szczepionkami zaaprobowanymi przez kompetentne władze jest aktem miłości. I przyczynienie się do tego, by większość osób zaszczepiło się, jest aktem miłości; miłości do siebie samych, do rodziny i przyjaciół, miłości do wszystkich narodów. Zaszczepienie się jest prostym, ale głębokim sposobem krzewienia dobra wspólnego i opiekowaniem się sobą nawzajem, zwłaszcza najsłabszymi. Proszę Boga o to, by każdy mógł dodać swoje małe ziarenko piasku, swój mały gest miłości. Choć jest on mały, miłość jest zawsze wielka” – podkreślił Franciszek.

Papież zaapelował też o to, aby szczepieniem uczynić wkład na rzecz stworzenia tak zwanej „lepszej przyszłości”.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. Szwęda 20.08.2021 14:37

  Te słowa potwierdzają prawdziwość teorii spiskowej, że papież ma conajmniej powiązania z “kościołem” szatanistycznym.

 2. gajowy 20.08.2021 14:55

  I tym sposobem Papież nawrócił się na Kowidianizm.

 3. Kaczor3333 20.08.2021 15:17

  Dużo musi oglądać TVP. I słuchać ministra Fali i Lokdałnu.

 4. MichalR 20.08.2021 16:54

  I bardzo dobrze. Może jego autorytet dotrze do ludzi. Nikomu nie życzę tego co ja przeżyłem bojąc się o Mamę. Wiem, że szczepienia nie chronią przed zachorowaniem, ale wystarczy jak chronią przed hospitalizacją.

 5. Wolna Dusza 20.08.2021 17:23

  Michał ty tak na poważnie???

 6. Wolna Dusza 20.08.2021 17:25

  I jeszcze jedno, ten potwór to żaden autorytet, on i inni jego pokroju winni siedzieć w więzieniu! Wiesz co to adrenochrom?

 7. Foxi 21.08.2021 08:44

  Tak samo jak podczas II WŚ wtedy też nie chcieli tych, co mieli w sobie jakieś człowieczeństwo. Przeważnie tak jest, że dobremu nikt nie pomoże tylko jeszcze spluną. Obecnie trwa powtórka z rozrywki.

 8. Szwęda 21.08.2021 20:08

  Szykuje się prawdziwa rzeźnia! Jak ludzie nie powstaną milionami a widać, że nie powstaną, to gady i plugastwa zrealizują swoje plany eksterminacji globalnej!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.