Według Amnesty International noszenie masek to tortura

Opublikowano: 23.04.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2285

Kilkanaście lat temu rząd Stanów Zjednoczonych opublikował zdjęcia podejrzanych talibów z Al-Kaidy przetrzymywanych w obozie jenieckim na Kubie, które pokazywały, że byli oni poddawani tak zwanej deprywacji sensorycznej. Wówczas główny lekarz grupy praw człowieka Amnesty International, Jim West, powiedział, że zdjęcia przypominają metody tortur stosowane w Europie Wschodniej w latach 1970.

Czego dotyczyła cała sprawa? Otóż zdjęcia więźniów przetrzymywanych w obozie Guantanamo na Kubie ukazywały więźniów klęczących, noszących gogle, nauszniki, a także zmuszanych do wysiłku przy jednoczesnym nałożeniu im maseczek chirurgicznych oraz rękawiczek. Tak, nie przywidziało się wam, więźniowie w Guantanamo byli zmuszani do noszenia maseczek chirurgicznych przy jednoczesnym wysiłku fizycznym, co przez Amnesty International zostało porównane do tortur.

I teraz ktoś może zapytać: no, ale co tutaj się w ogóle dzieje w tej naszej Polsce z tym przymusem noszenia maseczek? Odpowiem wam tak, że jak jeszcze na początku tej PLANdemii zalecenia o noszeniu maseczek były słuszne, ponieważ de facto nie wiedzieliśmy jeszcze, z czym mamy do czynienia, tak teraz to jest czysta forma ludobójstwa oraz tortur na społeczeństwie. Te maseczki w ogóle nie chronią przed koronawirusem a jedynie bardzo szkodzą zdrowiu!

Rząd PiS ma tego doskonałą świadomość, a mimo to nadal nakazuje noszenie maseczek i straszy mandatami. Nie wspominając już o tym, że z powodu absurdalnych obostrzeń stanu epidemii mamy obecnie ponad 100 000 nadmiarowych zgonów – bynajmniej nie na COVID-19. Ludobójstwo to mało powiedziane.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. drakonos 24.04.2021 11:37

    Przypominam, że wolne media na początku wybuchu epidemii sami wierzyli w tą epidemie pisząc bzdurne artykuły. Mimo, że ja od początku pod takimi artykułami pisałem, że epidemia to fake. Nikt mi nie wierzył.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.