We Włoszech pojawiła się strona Mafia Leaks

Opublikowano: 19.09.2014 | Kategorie: Prawo, Telekomunikacja i komputery, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 619

Nowa strona internetowa o nazwie Mafia Leaks uruchomiona została we wtorek we Włoszech. Jej twórcy gwarantują anonimowość tym, którzy chcą się podzielić informacjami na temat mafii z mediami lub służbami bezpieczeństwa.

Zespół ekspertów komputerowych, którzy opracowali witrynę, uważa, że ofiary mafii lub byli przestępcy będą mogli dzięki stronie dostarczyć cennych informacji, które w innym przypadku, ze strachu, nie ujawniliby.

Istnieją jednak obawy, że strona może zostać wykorzystana przez mafiozów, którzy będą podawać anonimowo fałszywe informacje, aby zmylić śledczych.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sacro 20.09.2014 18:57

    Tyle to zmieni co w POlsce afera podsłuchowa. To tak jak by u nas otworzyć stronę Rząd Leaks. Tak się składa, że znam realia miedzy innymi tego kraju i mój komentarz to Ahahahahahahahaha…..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.