We Francji zamknięto cztery meczety

Opublikowano: 04.11.2016 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 843

Władze francuskie zamknęły cztery meczety, w których głoszono idee islamskiego radykalizmu i wzywano do tworzenia grup terrorystycznych, podaje Postimees, powołując się na informacje z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Francji.

„Spotykali się tutaj pod płaszczykiem religijnym, a ich celem było szerzenie radykalnej ideologii sprzecznych z wartościami Republiki. Wystąpiło realne zagrożenie bezpieczeństwa i porządku publicznego” – napisano w oświadczeniu.

Administracyjne zamknięcie meczetów było możliwe na mocy prawa awaryjnego przyjętego we Francji po atakach terrorystycznych z dnia 13 listopada 2015 r.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. klaudikurt 04.11.2016 19:06

    każdy meczet to V kolumna tylko ignoranci faktów nie chcą w to wierzyć , my biała rasa dzielimy na dobro naiwnych i tych co nic nie mogą zrobić . 25 lat mieszkam poza krajem w europie ale wracam do Polski i na mim domu nad wejściem stworze wykorzystam Godło Falangi .

  2. BrutulloF1 05.11.2016 08:59

    Ja bym skonkretyzował. – KAŻDY MECZET FUNDOWANY PRZEZ WAHHABICKICH POTWORÓW jest wylęgarnią terrorystów. A takich w Europie jest przytłaczająca większość. Nic dziwnego, że jak się funduje to się chce kontrolować taki przybytek. No i w ramach tej kontroli pierze się mózgi młodocianym ciapatom.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.