Watykańska waluta proszczepionkowa

Opublikowano: 24.06.2022 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Wierzenia, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1881

Trudno nie być zaskoczonym informacją, że Watykan wśród nowych monet, które właśnie wyemitował, postanowił na jednej z nich umieścić wizerunek młodej osoby poddawanej szczepieniu.

Nowy zestaw składa się z ośmiu monet, w tym srebrnej o nominale 20 euro, przedstawiającej młodego mężczyznę, któremu wstrzykuje się zastrzyk w ramię. Wszystkie trzy postacie (pielęgniarka, młody mężczyzna, lekarz) mają na sobie maski.

Na samej monecie nie ma informacji, czy chodzi o szczepionkę przeciwko Covidowi, ale oficjalny opis mówi jasno: „Srebrna moneta o nominale 20 euro, zaprojektowana przez Chiarę Principe, poświęcona jest aktualnej kwestii, która jest bliska sercu papieża Franciszka: lekarstwom na pandemię i konieczności szczepień”. „Ojciec Święty wielokrotnie podkreślał znaczenie szczepień, przypominając, że opieka zdrowotna jest „obowiązkiem moralnym” i ważne jest, by “kontynuować wysiłki na rzecz uodpornienia nawet najuboższych narodów” – czytamy dalej w wyjaśnieniu.

Zestaw monet kosztuje 180 euro. Decyzja o wypuszczeniu tej monety wydaje się co najmniej lekkomyślna w czasie, gdy na całym świecie zgłaszane są poważne skutki uboczne, w tym trwałe uszkodzenia ciała i zgony, wywołane preparatami na COVID-19. A co można powiedzieć o propagandzie proszczepionkowców, której celem jest odmawianie podstawowego prawa jednostki do decydowania o tym, czy poddać się zabiegowi zdrowotnemu, czy nie, w sytuacji braku rozstrzygających danych na temat jego skuteczności i bezpieczeństwa?

Monety emitowane przez Watykan zawsze mają charakter pamiątkowy i okolicznościowy, ale w tym przypadku co jest do świętowania? Może fakt, że „szczepionki” przeciwko Covidowi zostały opracowane z wykorzystaniem komórek abortowanych płodów (Kościół katolicki potępia aborcję – przypis WM)? A może fakt, że dla wielu wierzących wyznawanie przez Bergoglio propagandy szczepionkowej utrudnia lub uniemożliwia uzyskanie zwolnienia z powodów religijnych? A może fakt, że osoby nieszczepione były poddawane reżimom segregacyjnym i silnej dyskryminacji?

Autorstwo: Aldo Maria Valli
Na podstawie: CFN.va
Źródło zagraniczne: AldoMariaValli.it
Źródło polskie: WolneMedia.net

14

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. adambiernacki 25.06.2022 07:45

    Długo zwlekałem bo nawet mało istotne to było ale teraz niedługo przed śmiercią (zabija mnie na 100% bo zamierzam walczyć) pójdę i wypiszę się wreszcie z tego burdelu nazywanego chrześcijańskim. Już mam papiery wypisane te stare co wypełniłem a teraz wypełnię na nowo. Duchowo się dawno pożegnałem z tym syfem i słownie w parafii ale należy to potraktować poważnie i dopełnić formalności. Kościół katolicki jest kościołem szatańskim a nie chrześcijańskim on z chrześcijaństwem niewiele ma wspólnego. Prędzej jehowcy mają coś wspólnego z chrześcijaństwem. Najchętniej założyłbym kościół bo nie odpowiada mi żadna z pułapek tego typu, które na nas zastawiono.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.