Watykan gotów do chrztu kosmitów?

Opublikowano: 19.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 808

Naukowcy w sutannach przemycają teorię, że Jezus Chrystus z Nazaretu tak naprawdę mógł być Gwiezdnym Dzieckiem obcej rasy. Utrzymuje się też teoria, że narodzenie z dziewicy było w rzeczywistości scenariuszem uprowadzenia, w którym Maria została zaimpregnowana przez obca rasę, rodząc hybrydowego Jezusa. Szykowane oświadczenie papieża Franciszka poprzedzały wypowiedzi ojca Jose Funesa – watykańskiego dyrektora obserwatorium astronomicznego wyposażonego w najnowocześniejszy sprzęt na świecie do obserwacji przestrzeni kosmicznej z Ziemi. „Jak możemy wykluczyć, że życie mogło rozwinąć się gdzie indziej? Tak jak uważamy ziemskie stworzenia za brata i siostrę, dlaczego nie powinniśmy mówić o bracie względem istot pozaziemskich?” – pyta.

7

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dgruzin 21.05.2022 16:52

    Ta banda idzie w rozsypkę, a jej naczelnik oficjalnie powiedział, że wyznaje judaizm. Takich bzdur to nawet dzieci nie chcą słuchać.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.