Warszawski Protest Przeciw Przymusowi Szczepień

Opublikowano: 13.06.2021 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1787

12 czerwca w sobotę w Warszawie odbył się V Międzynarodowy Protest Przeciwko Przymusowi Szczepień. Wzięło w nim kilkanaście tysięcy głównie młodych ludzi i rodzin z dziećmi. Uczestnicy marszu domagali się: wolności słowa, prawa do swobodnego przemieszczania się, prawa do wolnej i świadomej zgody lub odmowy zgody w kwestii procedur medycznych, prawa do ochrony danych osobowych, prawa do poszanowania życia prywatnego i integralności fizycznej.

Warszawski protest odbył się równolegle z protestami we Włoszech, Austrii, Irlandii, w Niemczech i na Ukrainie. Warszawska demonstracja wyruszyła z placu Krasińskich, przeszła Miodową (gdzie rezyduje ekonomista Niedzielski), Krakowskim Przedmieściem, Nowym Światem (gdzie Niedzielski nie dostrzega zamkniętych lokali), mostem Poniatowskiego, pod Stadion Narodowy (gdzie mieści się bardzo drogi szpital covidowy i gdzie można sobie dać wstrzyknąć nieprzebadany preparat).

Niektórzy uczestnicy mieli patriotyczne koszulki, przeważali jednak ludzie nie wyglądający jak osoby zaangażowane politycznie, bardziej jak bywalcy dyskotek – taka statystyczna reprezentacja Polski. Widać więc, że protest przeciwników covidowej propagandy i pandemicznego terroru to całkowicie nowe zjawisko na polskiej scenie politycznej, wyraz aktywizacji środowisk pracowniczych, które do tej pory były traktowane przez polityków jak chłopstwo folwarczne, co to mam być ze swej natury wyzyskiwane i ma siedzieć cicho.

https://www.youtube.com/watch?v=m72KKbYrzM8

Najbardziej dla mnie symboliczny moment manifestacji miał miejsce na Nowym Świecie. Marsz mijała, idąc w przeciwnym kierunku zamaskowana liderka Strajku Kobiet Marta Lempart. Ten przeciwny kierunek najtrafniej oddawał to, że dzisiejsza lewica nie czuje tego, co boli klasy robotniczą i idzie w zupełnie innym kierunku niż proletariat, mijając klasę robotniczą z obojętnością zmieszaną z pogardą.

Autorstwo: Jan Bodakowski
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 38, średnia ocena: 4,89 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
hashi
Użytkownik

W reżimowych mediach cisza to znaczy, że protest nie miał miejsca.
Szkoda, bo nikt się o tym marszu nie dowie.

LichoNiespi
Użytkownik
LichoNiespi

To niech ci psychopacji z Wiejskiej zaszczepiom sie od razu na 3,4 i 5 fale tego klamstwa
i idejdom tam gdzie powinno byc ich miejsce na lonia otchlani bezpowrotu.