Wałęsa a kosmici

Opublikowano: 03.04.2019 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń wpisu: 467

Audycja Janusza Zagórskiego. Tym razem o medialnej wrzawie, jaką wywołał Lech Wałęsa swoją wypowiedzią o zagrażających Ziemi kosmitach. Coś wie, bo miewał kontakty z wpływowymi światowymi politykami, czy tylko jego poglądy ukształtowało przeglądanie internet?

Źródła: NiezaleznaTelewizja.pl, YouTube.com

Print Friendly, PDF & Email

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Nadciągają seks roboty, Flony i modyfikacje genetyczne

Prawo do obrony przed 5G

Handel dziećmi na mięso, seks i rytuały satanistyczne1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szwęda

Bardziej stawiałbym na niską odporność L.W. na ogłupiające, otumaniające działanie internetów.

pl Polski
X