W wietnamskim szpitalu zmarło 7 dializowanych pacjentów

Opublikowano: 31.05.2017 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 246

Siedmiu pacjentów zmarło, a jedna kobieta trafiła na oddział intensywnej opieki po dializie w Hoa Binh Province General Hospital w północnym Wietnamie. Do zdarzenia doszło w poniedziałek.

Grupa 18 osób przechodziła dializę, gdy w pewnym momencie u części pojawiły się niepokojące objawy, w tym duszność. Sześciu pacjentów zmarło po południu, kolejna osoba w nocy. Minister zdrowia zarządził kryminalne śledztwo w tej sprawie.

Le Tien Dung, mąż kobiety przebywającej na OIOM-ie, opowiada, że żona miała świąd całego ciała i bolał ją brzuch. W pewnym momencie zaczęła też wymiotować.

Pozostałych 10 pacjentów przetransportowano do szpitala w Hanoi. Ich stan jest ponoć stabilny.

Autorstwo: Anna Błońska
Na podstawie: BBC.com
Źródło: KopalniaWiedzy.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o