W Wielkiej Brytanii płoną maszty sieci 5G

Opublikowano: 06.04.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1566

W Wielkiej Brytanii płoną maszty 5G, ponieważ szerzy się informacja o związku sieci 5G z eskalacją zachorowań na koronawirusa SARS-CoV-2.

Coraz większa liczba osób zachęca do podpalania masztów oraz utrudniania pracy instalatorom. Informacje na temat lokalizacji kolejnych masztów i działań podejmowanych w celu utrudnienia ich montażu pojawiają się na grupach tematycznych portalu „Facebook”. W sieci krąży graficzny ranking z listą dokonanych zniszczeń. Do sieci trafiają też nagrania wideo, na których płoną maszty oraz ukazane zostają dokonane zniszczenia.

Zwolennicy tak zwanych teorii spiskowych twierdzą, że za wzrost liczby zachorowań na koronawirusa wywołującego zespół COVID-19, w Wielkiej Brytanii odpowiadają maszty sieci 5G, które pojawiły się w ostatnim czasie w kilku regionach kraju. Odkąd teorię tą upowszechnili celebryci a także niektórzy lekarze, zaczęło dochodzić do kolejnych aktów zniszczenia. Sprawa stała się na tyle poważna, że stanowisko wobec ewentualnej zależności technologii 5G i koronawirusa przedstawił brytyjski rząd.

Jak donoszą media jeden z pierwszym masztów spłonął w Birmingham. Kolejne w Romford, Watford, Manchester i dwa w Liverpool. Skala dewastacji masztów 5G nadal rośnie, ponieważ naukowcy z Tajwanu ogłosili, że w Chinach ogniska zapalne koronawirusa znajdowały się w miejscach, w których postawiono dużą ilość masztów 5G. Zatem pytanie o związek tej sieci z epidemią koronawirusa nie jest bezzasadne. Dodatkowo należy odnotować, że częstotliwości 5G, są te same jak w broni służącej do tłumienia zamieszek. Przypadek?

W Wielkiej Brytanii oraz niektórych krajach Starej Unii obawy o możliwość wystąpienia kolejnych takich zdarzeń doprowadziły do postawienia regionalnej policji w stan pełnej gotowości a w niektórych miejscach ustawiono blokady. Jako pierwsi na wyżej wspomnianą zależność zwrócili uwagę internetowi celebryci Jason Gardineri i Calum Best. Obaj uważają, że technologia 5G może wpływać na układ odpornościowy człowieka i w efekcie uczynić go słabszym, a przez to mniej odpornym. Teoria szybko znalazła wielu zwolenników.

Co na to środowisko naukowe?

„Promieniowanie bezprzewodowe skutkuje poważnymi implikacjami biologicznymi. To nie jest już przedmiotem dyskusji, gdy spojrzysz na „PubMed” i literaturę recenzowaną. Efekty te są widoczne we wszystkich formach życia: rośliny, zwierzęta, owady, mikroby. Z kolei u ludzi mamy wyraźne wskazanie na rakotwórcze działanie, ponad to mamy dowody na uszkodzenie DNA, kardiomiopatię, która jest prekursorem zastoinowej niewydolności serca czy wreszcie efekty neuropsychiatryczne. 5G to niesprawdzone zastosowanie technologii, o której wiemy, że jest szkodliwa. W środowisku akademickim nazywa się to badaniami na ludziach” – twierdzi dr Sharon Goldberg.

„Badanie „RI nad promieniowaniem” budzi obawy, że samo mieszkanie blisko wieży komórkowej będzie stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzkiego. Rządy muszą podjąć działania w celu zmniejszenia narażenia na emisje z wież komórkowych. Wieże komórkowe nie powinny znajdować się w pobliżu szkół, szpitali lub domów mieszkalnych” – uważa David O. Carpenter, były dziekan Wydziału Zdrowia publicznego na Uniwersytecie w Albany.

„Liczne publikacje naukowe wykazały, że EMF wpływa na organizmy żywe na poziomach znacznie powyżej międzynarodowych wytycznych dotyczących ekspozycji przyjętych przez większość krajów uprzemysłowionych. Istnieje jednak rozbieżność w kwestii tego, jak ta sprawa jest rozpatrywana przez WHO. Podczas gdy WHO przyjęła zalecenie Międzynarodowej Agencji ds. Badań nad Rakiem (IARC), które klasyfikuje zarówno ELF/EMF, jak i RF/EMF jako „potencjalne czynniki rakotwórcze grupy 2B”, zaleca się, w przeciwieństwie do tych ostrzeżeń, przyjęcie Międzynarodowych Wytycznych Komisji w sprawie standardów ochrony przed promieniowaniem niejonizującym (ICNIRP). Wytyczne te, opracowane przez niezależne grupy branżowe, od dawna wykazują krytyczne nastawienie względem emisji elektromagnetycznej, biorąc pod uwagę poziom współczesnej nauki. To sprawia, że sieci 5G oraz szeroko pojęta technologia komórkowa powinny zostać przeanalizowane na nowo” – głosi fragment apelu wystosowanego przez naukowców do Sekretarza Generalnego ONZ.

„Celem tego badania było sprawdzenie czy istnieje związek pomiędzy niespotykanymi (w gruncie rzeczy unilateralnymi) uszkodzeniami drzew, a ekspozycją na określone częstotliwości promieniowania. Analiza zebranych danych jednoznacznie wykazała, że promieniowanie elektromagnetyczne, masztów telekomunikacyjnych jest szkodliwe dla drzew. Jeżeli zatem promieniowanie sieci 5G uszkadza drzewa, to w jak dalekim stopniu uszkadza ludzki organizm? Odpowiedz jest szokująco prosta, ponieważ szkodliwe działanie promieniowania emitowanego przez technologię 5G, w znaczny sposób uszkadza ludzkie organy. Ciało wystawione na tego typu promieniowanie w dłuższej perspektywie czasowej rozpadnie się w wyniku napromieniowania” – informuje raport niemieckich naukowców podsumowujący badania przeprowadzone w latach 2006 do 2015.

Coraz większa liczba osób zachęca do podpalania masztów oraz utrudniania pracy instalatorom. Informacje na temat lokalizacji kolejnych masztów i działań podejmowanych w celu utrudnienia ich montażu pojawiają się na grupach tematycznych portalu „Facebook”. W sieci krąży graficzny ranking z listą dokonanych zniszczeń. Do sieci trafiają też nagrania wideo, na których płoną maszty oraz ukazane zostają dokonane zniszczenia.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

25 komentarzy

 1. agama 06.04.2020 11:04

  ktoś pytał społeczeństwo o zdanie czy życzy sobie nazistowskich eksperymentów?

 2. Dawid 06.04.2020 11:25

  ale jaja, tego się nie spodziewałem, coś pięknego

 3. realista 06.04.2020 11:46

  średniowiecze…
  nowe czarownice se znaleźli… .. .

 4. Piron 06.04.2020 12:11

  Jak widać na przytoczonym przykładzie, celowe wywoływanie strachu to “miecz obusieczny”. Mam nadzieje że ten piękny zwyczaj palenia “technologicznej marzanny” przywędruję i do naszego kraju 😀 😀 :D.

 5. MasaKalambura 06.04.2020 12:25

  Taka reakcja, długotrwała i stanowcza zmusi sieci komórkowe do przeciwdziałania. Pytanie czy pójdą w stronę zamordyzmu czy wystraszą się ludzi i odpuszczą…

 6. Kruszon 06.04.2020 13:54

  Oglądać – rozpowszechniać.
  https://youtu.be/6rk-So0tgc8

 7. delissimo 06.04.2020 15:04

  Ja jestem przekonany, że już 4G sieje spustoszenie i to przeogromne. Ale tak to jest… zachłanność ludzkich jednostek jest autodestrukcyjna.

 8. Koszerny Adolf 06.04.2020 16:30

  Tego się po angolach nie spodziewałem!

 9. Szwęda 06.04.2020 17:06

  Trzeba tak robić aż będą zmuszeni przy każdym bandyckim maszcie ustawiać uzbrojonych ochroniarzy (duża rotacja!), stawiać ogrodzenia, monitoring itd! Ale pomysłowi ludzie i tak dadzą radę, musi się tylko rozwijać społeczność ludzi świadomych i odważnych do walki z ludobójcami!

 10. J4rek 06.04.2020 17:36

  Cóż gdybym chciał wprowadzić zamordyzm i ograniczyć wolność “niewygodnego” słowa, sam podpaliłbym takie maszy i stwierdził, że to wina głoszenia “teorii spisowych” i należy każdy przejaw krytycznego spojrzenia (niezgodnego z mainstreamowymi mediami) usuwać.

 11. Foxi 06.04.2020 18:45

  @realista 10 lat temu 5G było bronią i niczym więcej:
  Częstotliwości używane w broni do rozpraszania tłumów są fundamentem sieci 5G
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czestotliwosci_uzywane,p2089284515
  Obecnie wykonano duży krok naprzód w postępowym postępie.
  PS
  Po co antropomorfizujesz przedmioty? Widocznie przedmioty i inne św. księgi są bardzo ważne dla ciebie…

 12. realista 06.04.2020 19:48

  poraziłeś mnie swoją wiedzą… .. .

 13. realista 06.04.2020 20:24

  najlepsze jest, że dałeś linka, gdzie wprost jest napisane “non-lethal weapon” i “pain without injury”. :DDD a mowa o skupionej wiązce, z bliska, i o wiele większej mocy… :DDD
  i to ma być argument za śmiertelnością tej technologii…

  ale… spoko… nic mi do tego… .. .

 14. kufel10 06.04.2020 22:39

  Wystarczy że przestaniecie żreć w biedronkach i innych lidlach te pryskane i zakonserwowane niemieckie/holenderskie odpadki, to i 5g wam nie być może zaszkodzi. Ale najlepiej szukać dziury u innych, przy czym wy sami jesteście w porządku, prawda Lechici? No ale to trudno kupić polskie jedzenie w polskim sklepie lub na polskim ryneczku, nawet zapłacić temu rolnikowi więcej, niech produkuje. Najłatwiej uwalić się po robocie u (a jakże) pana niemca przed telewizorem czy innym medium, leżeć i jeść kolorowe pudełeczka. 😉 Tak łatwo wami manipulować i dymać was w te tłuste psiochy 😉

 15. barboss 06.04.2020 23:06

  Brytyjskie narody przemówiły 🙂

 16. polantek 06.04.2020 23:08

  Fale elektromagnetyczne w całym swoim spektrum oddziaływują na organizmy żywe. Przykładem promieniowanie UV i opalenizna (albo poparzenia w zalezności od intensywności). Podobnie jest z 5G. Fale z tego zakresu są silnie tłumione i pochłanianie, dlatego też mogą stanowić potencjalnie zagrożenie. Im krótsza fala w porównaniu do rozmiarów przeszkody tym więcej swojej energii zostawia na niej. Fale 5G sa z zakresu centymetrowego i mogą byc groźne dla organizów żywych, dlatego też odpowiednie organa państwowe MUSZĄ prowadzić badania i ocenę oraz certyfikację pod groźbą wypłaty odszkodowań(szczególnie ludziom mieszkającym w sąsiedżtwie masztów – do 200 metrów powiedzmy). Pozostali powinni raczej uważać na swoje nowe “zabawki” , ktore ochoczo nabędą w salonach ze sprzętem.

 17. Cosmo 07.04.2020 06:40

  Palić w imię zasad! Jeśli to nie fake, to cieszy. Prawdą też jest, że może być to celowe działanie służb w celu kolejnej wymówki do narzucenia coraz większej cenzury.

 18. Dawid 07.04.2020 11:38

  Nie wiem czy tak do końca celowe, bo to, że 5G to gó.no już poszło w świat, nawet jak ocenzurują internet to już świadomość zostanie, a wątpię, że im na tym zależało, przez prawdę o koronawirusie
  albo na temat szczepionek już mają pretekst do ocenzurowania internetu, mają pełno pretekstów tak naprawdę, nie potrzebują do tego palenia masztów 5G, także moim zdaniem coś pięknego. Nie spodziewałem się tego, jakaś promyk nadziei się pojawił.

 19. Foxi 07.04.2020 12:03

  oj @realista “weapon” oznacza broń, zobacz np wibrator, żelazko i czajnik też zasilane są prądem a nie mają w nazwie “broń” a to coś ma. Twoja akrobacja słowna teraz zalatuje marksizmem kulturowym czyli nadawaniem nowych znaczeń znanym wyrażeniom. Napisz lepiej że to jest taka nieszkodliwa “przyjacielska broń” a dopasujesz się do gównego nurtu narracji.

 20. LichoNiespi 07.04.2020 13:28

  I bardzo dobrze ze plonom…ludzie bidzom sie..

 21. realista 07.04.2020 17:08

  ale… ja jestem malarzem… .. .

 22. bryxus 08.04.2020 07:23

  @realista@
  No coz tak to jest jak to sie tylko oglada obrazki i czyta naglowki. Nalezy wysluchac co w materiale zostalo powiedziane.
  Dystans razenia tego systemu w czasie tego tylko testu to okolo 700m wiec o krotkim zasiegu raczej nie mozna mowic.
  Natomiast co do ‘bolu bez uszkodzen ciala’ to tak jak gdyby producent papierosow zamieszczal informacje na wlasnym produkcie ‘sama przyjemnosc – bez skutkow ubocznych’
  Tu zostalo pokazane dzialanie systemu ktore powodowalo nagle uczucie bolu i wiadomym jest ze przekazniki 5G ktore beda wokol nas nie beda emanowac promieniowaniem o podobnej sile – chociaz moga byc w stanie sygnal o blizej nie okreslonej mocy przekazywac w razie potrzeby.
  Tu bedzie podobnie jak z tymi produktami tytoniowymi o ktorych wspomnialem ‘jeden cie nie zabije lecz nalog to juz inna rzecz.
  Wiec ciagle wystawienie na promieniowanie na pewno nie wplynie korzystnie na stan naszego zdrowia.

 23. Masakrator 08.04.2020 14:48

  Jeśli chcecie poznać prawdę o wieżach 5G to wystarczy wpisać w wyszukiwarce mapę przypadków śmiertelnych od Covid 19 np w Iranie i potem mapę zasięgu wież 5G w Iranie. Tylko uważajcie na żuchwę. Może gwałtownie opaść.

 24. lboo 08.04.2020 14:54

  A czym Waszym zdaniem różni się maszt 5G od masztu 4G(LTE) i co czyni ten 5G niebezpiecznym, a 4G bezpiecznym?

 25. pikpok 08.04.2020 21:33

  Wypowiedzi naukowców na komisji sejmowej.
  https://youtu.be/_JtD7T5A5pI
  https://youtu.be/AOhNMdNcoWU
  https://youtu.be/tynmjgP0c7w
  Więcej na kanale NEOS Mateusz Jaroszewicz lub Janusz Gniewny

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.