W Wenezueli zatrzymano 58 obcokrajowców

Opublikowano: 06.05.2014 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 218

Jak informuje wenezuelski Minister Spraw Wewnętrznych, Sprawiedliwości i Pokoju Miguel Rodriguez Torres, 58 obcokrajowców różnej narodowości zostało zatrzymanych przez siły bezpieczeństwa. Wśród zatrzymanych są Kolumbijczycy, Amerykanin, Hiszpan i Arab.

Są oni oskarżeni głównie o podżeganie do protestów i inspirowanie aktów przemocy. Ponad to Amerykaninowi postawiono zarzuty przemytu broni i usiłowania zabójstwa. Strona wenezuelska oskarża również Stany Zjednoczone o spisek mający na celu obalenie legalnej władzy.

Źródło: Władza Rad

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o