W USA chcą więzić w obozach niezaszczepione rodziny

Opublikowano: 12.01.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2074

Departament Zdrowia Stanu Waszyngton może wkrótce zmienić prawo, aby zezwolić na uwięzienie mieszkańców w wieku powyżej 5 lat w „ośrodkach detencyjnych COVID-19″, jeśli nie zastosują się do stanowego nakazu „szczepienia” preparatem terapii genowej przeciwko COVID-19.

Proponowana zmiana przepisów o sygnaturze WAC 246-100-040 ma na celu włączenie do ustawy o chorobach zakaźnych „procedury izolacji lub kwarantanny”. Środek ten pozwoliłby lokalnym urzędnikom służby zdrowia na wydanie „nakazu zatrzymania w nagłym wypadku, który skutkowałby natychmiastowym zatrzymaniem osoby lub grupy osób w celu izolacji lub kwarantanny” według ich „uznania”.

Nowe prawo pozwoliłoby również urzędnikom służby zdrowia na wykorzystanie funkcjonariuszy organów ścigania do pomocy w aresztowaniu mieszkańców stany Waszyngton, którzy nie zastosowaliby się do ich decyzji o uwięzieniu.

„Awaryjny nakaz aresztowania” zalegalizowałby przymusową izolację i zatrzymanie obywateli USA, którzy dobrowolnie nie poddadzą się szczepieniu „przez dziesięć dni lub krócej”. Jednakże sędzia mógłby przedłużyć przymusową kwarantannę „na okres nie przekraczający trzydziestu dni”, jeśli izolowana osoba lub rodzina nadal odmawia zaszczepienia.

Druk WAC 246-100-040 został zgłoszony 25 października 2019 roku, czyli kilka miesięcy przed wybuchem epidemii koronawirusa w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy potwierdzony przypadek COVID-19 w USA został zdiagnozowany w Seattle 20 stycznia 2020 roku.

Departament Zdrowia Stanu Waszyngton przeprowadzi wirtualną sesję publiczną w dniu 12 stycznia, aby omówić proponowaną zmianę przepisów.

Źródło: LegaArtis.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Krisnow 12.01.2022 14:49

    Ja się QRWA pytam kiedy ci ludzie wyjdą na ulicę ;/ Jeszcze chwila i będzie za późno

  2. kufel10 12.01.2022 18:21

    Amerykanie wyjdą? Chyba się WYTOCZĄ ! 🙂 A lechici nie lepsi i to samo będzie u nas. Winni są wg mnie milicjanci i szczepany, bo sobie pozwolili uprać łby.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.