W trakcie erupcji wulkanu Etna wleciało w niego UFO

Opublikowano: 06.04.2021 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2573

Na włoskiej wyspie Sycylia doszło do kolejnego, już 17 w tym roku wybuchu wulkanu Etna. Tym razem uwagę obserwatorów przykuł dziwny obiekt, który wygląda tak jakby wleciał do środka wulkanu!

Aktywność UFO w okolicy wulkanów to nic nadzwyczajnego. Wcześniej tego typu incydenty były wielokrotnie rejestrowane. Najczęściej dochodzi do nich w obrębie meksykańskiego wulkanu Popocatepetl, do którego nie tylko wlatują, ale i wylatują jakieś obiekty.

Okazuje się, że 31 marca to samo zdarzenie odnotowano w obrębie włoskiego wulkanu Etna. Stało się to tuż przed początkiem 17 okresu aktywności w tym roku, któremu towarzyszyła spora erupcja strumieni lawy. Nadal nie wiadomo czym był ten dziwny świetlisty obiekt, który wleciał do krateru wulkanu 31 marca 2021 roku. Nie ma nawet żadnych dzikich teorii w stylu, że był to meteor, co próbowano sugerować w przypadku Popocatepetla.

https://www.youtube.com/watch?v=vq_j1mMu3XI

Ludzkość nie potrafi spenetrować skorupy ziemskiej dowiercając się do większej głębokości niż kilkanaście kilometrów. Obszar ten jest zatem idealny do ukrywania się przed ludzkością. Wulkany mogą zatem stanowić wejście do jakichś podziemnych baz, które przez swoje usytuowanie są po prostu niedostępne dla ludzi, ale ze względu na posiadaną technologię, ktokolwiek kto tam wlatuje, umie przetrwać w tym środowisku.

Eksperci scharakteryzowali ostatnią erupcję ognistego wulkanu jako bardzo potężną nawet jak na standardy Etny, ponieważ: „Trwała znacznie dłużej niż jakakolwiek inna eksplozja: około 12 godzin fontann lawy oraz bardzo długie fazy wznoszenia i opadania, w wyniku czego cały epizod trwał prawie dwa dni! W południowej podstawie stożka otworzył się nowy wylewny wylot”.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 06.04.2021 18:15

    Ten najprawdopodobniej meteoryt wygląda jakby jednak nie wlatywał tam gdzie jest “dziura”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.