W Szwecji zawieszono tłumaczkę imigrantów

Opublikowano: 23.09.2016 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 637

Szwedzka Rada ds. Migracji zawiesiła tłumaczkę w obowiązkach ze względu na „niestosowne komentarze”.

Kobieta powiedziała głośno, że wielu Arabów kłamie na temat swojej przeszłości, żeby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie azylu i otrzymanie wysokich świadczeń. Dochodzenie wszczęto dopiero po nagłośnieniu sprawy przez media. Do czasu wyjaśnienia sprawy tłumaczka jest odsunięta od pracy.

Pragnąca zachować anonimowość tłumaczka wyjaśniła, że wielu migrantów, którzy starają się o azyl w Szwecji, wcale go nie potrzebuje: „Mogą żyć w Syrii albo innym państwie arabskim. Kłamią odnośnie warunków z jakich przyszli, kłamią również w kwestii swoich życiorysów”.

Kobieta jest chrześcijanką pochodzącą z Iraku. Chrześcijańscy migranci często padają w Szwecji ofiarą prześladowań ze strony innych imigrantów, przeważnie tych wyznających islam.

Szwecja przyjęła najwięcej uchodźców w Europie w proporcji do liczby mieszkańców. W 2014 roku około 80 000 osób ubiegało się w tym kraju o azyl, a w 2015 było ich już 163 000. Ze względu na wielkie obciążenie dla budżetu rząd zaostrzył politykę względem azylantów.

Autorstwo: BG
Na podstawie: DN.se
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. agama 23.09.2016 12:51

    jedna sprawiedliwa w tym bagnie kłamstw i lewackiej manipulacji

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.