W Rosji nie wpuszczą nieszczepionych na COVID-19 do pracy

Opublikowano: 08.12.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1594

Dzieje się powoli to, czego wszyscy chcieliśmy uniknąć. Kolejne państwa wprowadzają rozwiązania, które całkowicie odbierają nam prawo wyboru. Orwell puka do naszych drzwi coraz głośniej!

Rosyjskie media donoszą o akcji spisywania pracowników, którzy zgłosili się do dobrowolnych szczepień na COVID-19, która trwa od tygodnia w niektórych instytucjach urzędu miasta Moskwy.

Ci, którzy nie zgłosili się dobrowolnie, nie zostaną wpuszczeni do miejsc pracy, co usprawiedliwiane jest „zapobieganiem rozprzestrzeniania się COVID-19”. Działacze rosyjskiej opozycji obawiają, że skończy się to zwolnieniem tych, którzy się nie zaszczepili, ze względu na nieobecność w pracy!

W Polsce rząd planuje „zachęty” dla osób, które „dobrowolnie” się zaszczepią. Mają do nich należeć między innymi zwolnienia z niektórych obostrzeń, np. z obowiązku noszenia maseczek. Tak jak teraz trzeba zawsze mieć przy sobie zaświadczenia lekarskie usprawiedliwiające brak maseczki, tak wkrótce zawsze trzeba będzie mieć przy sobie zaświadczenia o zaszczepieniu na COVID-19.

Czy troska o miejsca pracy jest mitem? Tak. „Wielki Reset” ma polegać między innymi na masowej automatyzacji miejsc pracy. Jeśli ktoś się nie zaszczepi, dla pracodawców będzie to oznaczało, że trzeba taką osobę zwolnić, bo na jej miejsce i tak przyjdzie automat lub algorytm. Więc faktycznie będą mieli oni dodatkowy pretekst do redukcji zatrudnienia.

To, że Kim Dzong Un osoby nieprzestrzegające „covidowych” restrykcji stawia przed plutonem egzekucyjnym i nakazuje rozstrzelać, wcale nie musi być odosobnioną praktyką.

Kto wie, co jeszcze wymyślą?

Autorstwo: Marcin Kozera
Na podstawie: RP.pl
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,60 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o