W Polsce upadają nawet wielkie firmy

Opublikowano: 15.01.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje, Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 3379

Serwis informacyjny. Lista tematów: wielka firma upada (00:47), Shopee wycofuje się z Polski (05:41) i problemy Niemieckiego przemysłu (09:58).

Autorstwo: Maciej Podstawka
Źródło: YouTube.com

11

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. walter667 16.01.2023 09:18

    Firmy nie mają już żadnych bonusów w postaci tańszej energii, więc zostają tylko podatkowe, a z nimi już nie jest tak lekko u nas. Zostaje tania siła robocza, ale biorąc pod uwagę sąsiedztwo z RU, to niestety żaden atut. Ergo – nie jesteśmy w ogóle atrakcyjnym krajem do inwestycji. Co innego banki, choć jak tylko zaczną się zamykać, to będzie to już ostatni “czerwony” dzwonek i to bym jednak obserwował.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.