W Polsce budują fabryki z „nowoczesnym” jedzeniem

Opublikowano: 03.02.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1687

W Polsce zaczynają budować fabryki z „nowoczesnym” jedzeniem dla nas. Spójrzcie na to — to nie żart!

Źródło: YouTube.com

9

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. najzwyklejszy 03.02.2023 15:44

  Chityna, którą posiadają robaki także te “jadalne” (jadalne wg komuchofaszystów z UE) jest silnie trująca, robale mają także mnóstwo bakterii, wirusów, bardzo szkodliwych dla człowieka. Podają aktualne badania z niezależnych laboratoriów w USA. Objawy chorób podobne do poszczepiennych przeciw covid.

 2. Aaron Schwarzkopf 03.02.2023 17:07

  Takie fabryki powstają na całym świecie. Podobnie jak afera srowidowa, niszczenie tradycyjnego rolnictwa i jeszcze parę innych wynalazków to realizacja ogólnoświatowej instrukcji, którą nie do końca wiadomo kto pisze.
  Gdyby owady były jadalne, to nasi przodkowie, którzy nie byli głupsi od nas i lepiej od nas rozumieli naturę, jedliby je – owadów zawsze było pod dostatkiem.

 3. pikpok 03.02.2023 17:42

  @Aaron Schwarzkopf
  Wiadomo kto – psychopaci. ,,Satanistyczni Żydzi i masoni”(Kabaliści)
  Ten człowiek zna ich od urodzenia.
  https://www.henrymakow.com/the_destuctive_principle_of_th.html?_ga=2.121151944.1145498181.1655060920-1796393956.1655060920 ,,

 4. Aaron Schwarzkopf 03.02.2023 18:19

  @pikpok
  Co do określenia “psychopaci”. Jeden z moich ulubionych blogerów używa sformułowania “schizofrenicy u władzy”. Przy czym określenie “schizofrenicy” należy rozumieć w następujący sposób: schizofrenik słyszy “głosy” i podporządkowuje się im, wykonuje ich polecenia. Czy przypadkiem nie jest tak, że szatański pomiot jest tylko narzędziem w rękach sił, których nie znamy i nie rozumiemy?
  Co do satanizmu. Wyrywkowo przejrzałem kiedyś kilka występów ostatniej “jewrowizji”. Takiej orgii satanistycznej chyba nigdy w życiu nie widziałem. Począwszy od infernalnej scenografii skończywszy na zalewie satanistycznej, okultystycznej symboliki w wykonaniu “artystów”. Sataniści wciskają swoją symbolikę wszędzie gdzie się da. Na wyrobach pewnej ponadnarodowej firmy cukierniczyej widnieje (mało kto to zauważa) “krzyż lewiatana” – główny symbol satanizmu. To tylko jeden z wielu przykładów.
  I wracając do sprawy insektów. Wiem, że mogę w tym momencie zostać uznany za oszołoma, ale mam to gdzieś. Pytanie: kto w warunkach naszej pięknej planety żywi się owadami?
  I na koniec: dzięki pikpoku za ten odnośnik, póki co przejrzałem go pobieżnie, ale już wiem, że jest to kwintesencja wiedzy o tym co nas otacza, chociaż nie ze wszystkimi tezami się zgadzam. Ale to już są nieistotne szczegóły. Pozdrawiam:)

 5. Fenix 04.02.2023 06:59

  Ja pytam europosłów w parlamencie UE, czy będą jeść z robali mąkę ? To ich prawo , nie jest naszym! Fabrykę przenieść do Brukseli, bo w Polsce spłonie ! Polacy mają i jedzą mąkę ze zbóż , a z niej pieczywo. Europosłowie żrą robale , co jesz tym się stajesz.Korporacyjne skorumpowane, zdegenerowane robale!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.